Akce Doprava zdarma

Ljapko Terapeutický Velký Koberec Šance 6,2 Ag x 4

Jehlový aplikátor Velký Koberec Šance 6,2 Ag x 4 se může používat samostatně nebo s jinými aplikátory do všech problémových zón. Jehlový aplikátor Ljapko nemá žádné vedlejší účinky a funguje tak že "probudí" imunní systém lidského těla, který se zapojí do boje proti onemocněním.


  • Skladem
    Můžeme doručit do: 6.6.2023
3 190 Kč
Kategorie: APLIKÁTORY-KOBERCE
 

Ljapko terapeutický Velký Koberec Šance 6,2 Ag x 4

Aplikační zařízení Ljapko (AZL) Lyapko Big Pad  Chance 6,2 Ag x 4


Rozptyl jehel: 6,2 mm

Velikost: 475 x 235 mm

Počet jehel: 3000 ks

Složení: měď, železo, zinek, nikl, stříbro, medicínská guma


 

Žijte bez bolesti!

Jehlový aplikátor Velký Koberec Šance 6,2 Ag x 4 se může používat samostatně nebo s jinými aplikátory do všech problémových zón. Vysoký terapeutický a zdravotní účinek je způsoben výraznými reflexními mechanickými, galvanicky-elektrickými a imunologickými vlastnostmi aplikací Ljapko. V důsledku jejich použití se normalizuje činnost sválo skeletálního systému, nervového, kardiovaskulárního, lymfatického, trávicího a dalších systémů těla.

Jehlový aplikátor Ljapko nemá žádné vedlejší účinky a funguje tak že "probudí" imunní systém lidského těla, který se zapojí do boje proti onemocněním.

Rozteč jehel (6,2 mm) u tohoto aplikátoru umožňují jeho aplikaci na všechny části těla. Vzhledem k přítomnosti elastických částí z kaučuků je velmi pohodlný pří použíti, transportu a skladování.

Během celého procesu používaní jehlových aplikátorů Ljapko, které jsou v kontaktu s pokožkou - nikdy nedochází k poškození pokožky a ani ke kontaktu s krví.

Používání aplikátorů Ljapko má účinný a pohodlný způsob jak eliminovat bolest, zmírnit únavu a načerpat energie na celý den!

#ShowMore#

Při individuálním použití aplikátor Ljapko nepotřebuje dezinfekci. Hygienická péče zahrnuje: ošetření promývacím roztokem (šampon, tekuté mýdlo), opláchnutí tekoucí vodou a sušení proudem horkého vzduchu (pomocí vysoušeče vlasů). Při správné péči je životnost aplikátoru 5 - 7 let.

V lékařských zařízeních po použití aplikátorů každý aplikátor by měl být dezinfikován podle norem pro dezinfekci zdravotnických prostředků ponořením do dezinfekčního roztoku. Pro dezinfekci se používají dezinfekční prostředky bez obsahu chlóru pro výrobky vyrobené z lékařské gumy a kovů odolných proti korozi, které jsou povoleny pro použití v lékařských zařízeních v souladu s metodickými pokyny pro jejich použití.

Vysoké efektivity AZL je dosaženo reflexně – mechanickými, galvanický – elektrickými a imunologickými reakcemi.

Pouzití:

Tonizující efekt, úleva od ostré bolesti: 10-15min. (při použití válečku 5-7min.)

Uklidňující účinek, léčba chronických onemocnění: 20-30min až 2h. (při použití válečku 10-15min.)

Doporučujeme používat denně 10–14 dní a celý kurz opakovat po 2–4 týdnech.

POZOR: Při správném ulehnutí nepříjemné pocity mohou být jen prvních 5 minut, poté vzniká pocit příjemného tepla a vibrace s následující úlevou. Jestli nepříjemné pocity trvají více než 10-15 minut je nezbytné aplikátor odebrat a zkusit ho aplikovat po 5-10 hodinách a nebo příští den. Aplikátory musí vyvolávat jen příjemné pocity!

Existují relativní kontraindikace pro použití zařízení Ljapko: • Akutní infekční nemoci • Exacerbace chronických onemocnění s horečkou • Stav dekompenzace při onemocněních  kardiovaskulárního systému, plic, jater, ledvin • Akutní tromboflebitida • Choroby krve a krvetvorných orgánů ve stádiu dekompenzace • Akutní chirurgické stavy • Drastické vysílení • Druhá půlka těhotenství • Porušení integrity pokožky: rány, popáleniny, omrzliny, atd.

Certifikáty kvality a oprávnění: CE, ISO 9001:2015, TÜV SÜD Management Servise GmbH. Aplikační zařízení Ljapko vyhovuje požadavkům směrnice Evropské Unie č. 93/42/EHS k bezpečnosti a je neinvazivním prostředkem I. třídy.

Dle ustanovení § 1837 OZ (o dodávce zboží v uzavřeném obalu)
- výrobky Ljapko - Lyapko po rozbalení (rozpečetění obalu) nelze z důvodu ochrany zdraví a hygienických důvodů vyměnit ani vrátit.

 

Určeno pro prodej v lékárnách, obchodech se zdravotními pomůckami a medicínských zařízeních!

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah malých dětí! Těhotným ženám, kojícím matkám a lidem dlouhodobě užívajícím léky, doporučujeme konzultaci se svým lékařem.

POZOR! Přikládáte-li zařízení na obličej, nepoužívejte ho na otevřené oči. Pro dezinfekci se používají nechlorované dezinfekční chemické prostředky určené pro výrobky z lékařské gumy a zařízení která nejsou odolná vůči korozi kovů. Jehly aplikátorů jsou vyhotovené z kovů neodolných proti korozi, což umožňuje jejich oxidaci. Při individuálním využívaní, zařízení nevyžaduje žádnou dezinfekci, pouze dodržování hygienických zásad, omytí zařízení mýdlovou vodou, opláchnutí a následně důkladné osušení fénem.

Záruka 12 měsíců podle technických specifikací od převzetí zboží. Při správném používání je možné aplikátor používat po dobu 5-7 let.

Reklamace může být uplatněna za těchto podmínek: • Přítomnost zařízení • Účet / Faktura potvrzena razítkem prodejce • Obal s čárovým kódem.

Zařízení bez čárového kódu reklamacím nepodléhají, z důvodu nemožnosti identifikace data jejich výroby.

Obrázky je pouze ilustrativní a mají pouze informativní charakter. Skutečně dodané zboží se může lišit svou barvou od znázorněného obrázku!

Přidat hodnocení
5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
EK Avatar autora | 11.12.2020
Jsem velmi spokojená, používám již několik let. Nyní mám jako dárek
5
R Avatar autora | 14.9.2019
Největší. Plní svůj účel a tak jsem spokojený +++++