Ljapko Masážní Strojek Faraon L s minerály

Doporučujeme pro masáž celého těla: šíje, zad, nohou a rukou, vhodný pro relaxační, tonizační a regenerační masáže. Každodenní jemná masáž bříška, hýždí a prsou vhodný jako prevence striím.


  • Skladem
    Můžeme doručit do: 25.6.2024
490 Kč
Kategorie: MASÁŽNÍ STROJKY
 

Ljapko Masážní Strojek Faraon L s minerály

Aplikační zařízení Ljapko (AZL) Lyapko Pharaoh-L Masseur

Žijte bez bolesti - přesvědčte se sami.


Starověcí lékaři věřili, že mnoho nemocí vznikají v důsledku poruch pohybové energie v energetických systémech. Masáž může zvednout na nohy taky beznadějně nemocného člověka.
 
Masážní strojek „Faraon L“ zahrnuje daleko více masážních funkcí než jiné masážní strojky. Masážní strojek "Faraon L" s různými úhly křivosti a se 4 masážníma plošinami umožňuje vykonávat 4 druhy celkové a segmentační masáže a 5 druhu bodových masáží. Díky výstupkům tohoto masážního strojku roste efektivita blahodárných účinky masáže.

#ShowMore#

Doporučujeme pro masáž celého těla: šíje, zad, nohou a rukou, vhodný pro relaxační, tonizační a regenerační masáže. Každodenní jemná masáž bříška, hýždí a prsou vhodný jako prevence striím.Masážní strojek  "Faraon L" - vynikající asistent v boji proti celulitidě, ničí usazeniny celulitidy a aktivuje krevní oběh, posiluje životně důležité procesy buněk kůže a svalů, podporuje jejich obnovu. Výsledkem jsou vytvoření podmínek pro aktivaci metabolických procesů a rozpad tuku. Před zahájením anticelulitidové masáže je důležité zahřát (pomocí teple vany nebo sprchy).

Pohodlný, praktický a především cenově dostupný masážní strojek "Faraon L" zbaví vás mnoha problémů, stane se vaším přítelem a stálým pomocníkem pro zdraví.

Každý masážní strojek Faraon L navíc má 3 různé minerály umístění na sobě:Tygří oko, Garnet, Serpentinit, Amethyst, Kočičí oko, Agat a Hematit.
(Výběr kamenů nemůžeme ovlivnit - předem dáno výrobcem, nejde ovlivnit!)
 
Díky výstupkům tohoto masážního strojku roste efektivita blahodárných účinky masáže. Masážní strojek Faraon L má pozitivní vliv na imunitní systém a na stav lidské energie, je univerzální regulátor tělesné hmotnosti.
 
Doba trvání masáže a jeho intenzita určuje požadovaný účinek.
 
Relaxační 15 minutová masáž celého těla má příznivé účinky na celý organismus, vede k harmonii všech systémů, podporuje kompletní uvolnění svalů, vytváří sedativní (uklidňující) účinek.
Krátká segmentová masáž 5-7 minut má pozitivní vliv na určité systémy těla, normalizuje funkci vnitřních orgánů, má tonizující (stimulační) účinek.
Akupresurní masáž je jednou z reflexní technik. Pracuje na akupresurní body, které poskytují terapeutické a profylaktické účinky. Masážní strojek Faraon L je možné používat s různou intenzitou.
 
Čím více ostré výčnělky jsou, tím hlubší a intenzivnější masáž může být provedena.
 
- Lehká masáž - měkký povrchní masáž v kruhovém pohybu koule s velkým poloměrem pyramidy
- Silnější masáž se provádí velkou polokouli (Doporučeno pro masáž svalové hmoty)
- Hluboká masáž se provádí kuželovou plošinou s kulatým vrcholem (masáž má hluboký vliv na svaly)
- Nejúčinnější, nejintenzivnější masáž má hluboký vliv na svaly a šlachy (masáž se děla s největším kónickým výstupkem).
 
V závislosti na technice použití masážních strojů můžete provádět různé typy masáží:
 
- Bodová masáž - jedna koule se používá pro masáž jednotlivých svalových skupin, dlaní a chodidel, biologicky aktivní body.
- Klasická masáž - dvě nebo tři koule se používají současně pro masáž dlouhých svalů trupu a končetin, paravertebrálních zón, pro masáž hlavy a dalších velkých ploch.
- Masáž proti celulitidě - tři koule se používají současně pro masáž postižených oblastí.
- Snížení tělesné hmotnosti - po dobu 20-40 minut před jídlem, 3-m a 4-m výčnělkem masážního strojku zpracovává se břicho, záda, pas a boky, dokud se neobjeví příjemné teplo. Chuť k jídlu se může tak výrazně snížit, že jídlo může být vyloučeno.
- Zvýšení tělesné hmotnosti - 5-15 minut po jídle 1-m a 2-m výčnělkem masážního strojku masírujeme břicho, záda, pas.
 
Nejlepších výsledku dosáhnete při kombinaci masážního strojku Faraon L s Magickou páskou zdraví.
 
Upozorněni: nedoporučuje provádět masáž v případě abscesů (vředů) a jiné škody na kůží, taky v případě nemocí pří zvětšených lymfatických uzlech, které jsou doprovázeny vysokými teplotami. Vyrobeno z ekologického polymeru odolného proti opotřebení.
 
Aplikační zařízení Ljapko vyhovuje požadavkům směrnice Evropské Unie č. 93/42/EHS k bezpečnosti a je neinvazivním prostředkem I. třídy.
 
Pro dezinfekci se používají nechlorované dezinfekční chemické prostředky určené pro výrobky z lékařské gumy a zařízení,  která nejsou odolná vůči korozi kovů. Jehly aplikátorů jsou vyhotovené z kovů neodolných proti korozi, což umožňuje jejich oxidaci. Při individuálním využívaní, zařízení nevyžaduje žádnou dezinfekci pouze dodržování hygienických zásad, omytí zařízení mýdlovou vodou, opláchnutí a následně důkladné osušení fénem.
 

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah malých dětí! Těhotným ženám, kojícím matkám a lidem dlouhodobě užívajícím léky, doporučujeme konzultaci se svým lékařem.

Záruka 12 měsíců podle technických specifikací od převzetí zboží.

POZOR! Přikládáte-li zařízení na obličej, nepoužívejte ho na otevřené oči.

Reklamace může být uplatněna za těchto podmínek:

• Přítomnost zařízení

• Účet / Faktura potvrzena razítkem prodejce

• Obal s čárovým kódem (Zařízení bez čárového kódu reklamacím nepodléhají z důvodu nemožnosti identifikace dat u výrobce).

 

Obrázky je pouze ilustrativní a mají pouze informativní charakter. Skutečně dodané zboží se může lišit svou barvou od znázorněného obrázku!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: