O FIRMĚ LJAPKO

Společnost Ljapko od roku 2007 specializuje se na výrobu unikátních jehlových aplikátorů pro podporu zdraví, je výsledkem kombinování východní alternativní medicíny a moderních technologií. Unikátní, založený na dávných léčebných tradicích z Indie, Číny a Středozemí aplikátor, který působí protizánětlivě, uleví od bolesti a celkově tonizuje celé tělo.

iyPpw-W5ZeQ - kopie

Metoda vyvinutá Ph.D N.G.Ljapko (13.5.1954 – 19.03.2021) ukrajinským lékařem reflexologií (nejvyšší kategorie), který využívá místo tlaku prstů tlak celé soustavy drobných válcovitých jehliček. Jak je známo, nejdůležitější tekutinou lidského organizmu je krev. Základem její buňky – erytrocytu je měď a železo. Léčivý efekt aplikátoru spočívá ve zvláštním vzniku galvanických toků které vznikají při kontaktu kůže s jehlami, výsledkem toho je zvýšená mikroelektroforéza kovů a organizmus vstřebává mikrodávky potřebných mikroelementů. Aplikátory nutí organismus aby se „probudil“, přesněji tedy spustil správně všechny obranné funkce a začal se sám vypořádávat s problémem. Tento proces nemá vedlejší účinky.

01

Zdravotní aplikátory Ljapko – jsou to elastické podložky nebo válečky, jejichž jehly jsou sestaveny z kovu nezbytných pro lidský organismus, těmito kovy jsou Zinek, Měď, Železo, Nikl a Stříbro. Tyto pomůcky se používá pro léčební a preventivní účinky, působí proti bolesti a zánětům, jsou určeny pro použití na jakoukoliv část těla (obličej, krk, hrudník, břicho, klouby, záda, končetiny atd.). Aplikátor se vyrábí ve tvaru elastické gumové desky na které jsou upevněny jehly ve tvaru – válce. Na gumové podložce kolem jehel a po stranách jsou omezovací výstupky, které ochraňují pokožku pacienta před nadbytečným proniknutím jehel a před poškozením.

Aplikátory Ljapko (Lyapko) jsou jedinečné svou silou a efektivností svého léčebného působení. Používáním aplikátorů Ljapko probouzíte své tělo cestou přímého působení přes pokožku, jsou dodávány chybějící mikrodávky potřebných mikroelementu a také vašeho vlastního vnitřního léčitele, který je skryt v každém z nás. Tím jsou nastartovány samouzdravovací procesy v organismu.

Nejoptimálnějším způsobem je aplikace plochých aplikátorů, který nevyžaduje žádné další úsilí od pacienta a pomoci od třetích osob. Tato zařízení pomáhají spolehlivě a účinně eliminovat bolest, odstranit únavu a ráno nabít organismus energií na celý den.

Všechny výrobky jsou doporučovány pro použití v lékařské praxi, je chránění mezinárodními patenty a certifikovány v souladu s mezinárodními standardy kvality.

Video prezentace

V anglickém jazyce: V ruském jazyce: