DOPRAVA A PLATBA

 

CENA DOPRAVY:

Česká republika

Slovensko

Objednávka - cena s DPH

od 100Kč

od 14EUR

 

 

 

 

DOBA DODÁNÍ: Objednávky odesíláme během 1-2 pracovních dnů.

 

MOŽNOSTI DOPRAVY: Česko Slovensko
  Zásilkovna Zásilkovna
 
     

MOŽNOSTI PLATBY:

Česko:

           - Převodem předem (běžný bezhotovostní bankovní převod) - využíváme služeb mBank S.A. v Čechách. Při platbě předem na náš účet dobírkovou částku neúčtujeme. Platební instrukce Vám budou doručeny na email. 

          - Platba kartou (umožňuje platbu platební kartou určenou k bezhotovostním platbám)

          - Platba on-line bankovním převodem (okamžitá platba bezhotovostním převodem peněz během pár sekund z účtu na účet)

          - Na dobírku: Při dodání balíku na dobírku, doručovatel vybírá stanovenou dobírkovou částku.

Slovensko:

         - Převodem předem (klasický bezhotovostní bankovní převod) v eurech - využíváme služeb Citfin S.D. na Slovensku a žádné další poplatky po provedení běžného převodu jíž Vám účtovány nebudou!

         - Platba kartou (umožňuje platbu platební kartou určenou k bezhotovostním platbám)

On-line platby pro nás zajišťuje Platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s. je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení on-line. Do rozhraní Platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód - tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Po dokončení platby budete přesměrování zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, a tak budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Razitka!_1