MASÁŽNÍ VÁLEČKY

 JEHLOVÉ MASÁŽNÍ VÁLEČKYMASÁŽNÍ VÁLEČKY

 Jsou přizpůsobená pro dynamické použití „sprcha milionu jehel“

Jehly aplikátorů Ljapko jsou vyrobeny ze speciálně ošetřených kovů: Měď, Železo, Zinek, Nikl, Stříbro.
Proč přesně metal a ne, například plastové, keramické nebo jakékoliv jiné?
Jak víme, jedna z nejdůležitějších tekutin lidského těla je krev. A základem jeho hlavní buňky, erytrocyty (červené krvinky), je měď a železo.
Terapeutická účinnost aplikátoru začíná působením vzniku galvanického proudu, který nabíjí energii oslabené tělo a tím to lečí místo onemocnění. Díky tomuto efektu dochází k elektroforéze kovů a tělo absorbuje mikroelementy, které jsou pro ni nezbytné.
Železo zvyšuje imunitu a odolnost organismu vůči nemocem, posiluje pokožku, zmírňuje únavu, hraje důležitou roli při krvetvorbě (syntéza hemoglobinu), tkáňovém dýchání, prevenci a léčbě anemii.
Měď zlepšuje výměnu železa a podporuje tvorbu erytrocytů.
Zinek se podílí na procesu růstu těla, v práci imunitního systému, normalizuje činnost centrálního nervového systému, urychluje hojení ran a podílí se na tvorbě inzulínu.
Přínos akupunktury je zřejmý: tělo při přímém působení přes kůží přijímá chybějící mikrodávky potřebných mikroelementů.

Terapeutický účinek je několikanásobně vyšší než při použití statického zařízení: galvanický proud vznikající na konci a mezi jehlami má pulzní charakter. Každý aplikační váleček je vybavený pružnými gumovými pouzdry v nichž jsou ukotveny jehly, tím se redukuje bolest při použití válečku.

Použití válečků zvyšuje krevní oběh, dokonale odstraňuje únavu a bolest svalů, zvyšuje vitalitu.

 
  • Řadit dle:
  • 5 položek celkem

Stránka 1/1