Ljapko Masážní Jehlový Míček 4,0 Ag

Jedná se o zařízení které působí selektivně, pouze v místě potřeby či bolesti.

  • 1 250 Kč 50 Kč –4 %
  • Skladem
    Můžeme doručit do: 25.6.2024
1 200 Kč
Kategorie: Produkty
 

Ljapko Masážní jehlový Míček 4,0 Ag

Lyapko Needle Ball 4,0 Ag

Rozptyl jehel: 4,0 mm

Průměr: d-55 mm

Počet jehel: 656 ks

Složení: měď, železo, zinek, nikl, stříbro, medicínská guma


Použití míčku mezi chodidly nebo dlaněmi výrazně zlepšuje motoriku a hmatovou citlivost končetin. Přispívá k rozvoji a rehabilitaci mozkové funkce u dětí i dospělých, působí blahodárně po zraněních a zlomeninách kostí, vazu či kloubu.

Masáž dlaní: V dlaních se stejně jako na chodidlech nachází reflexní mapa prakticky celého organismu. Rotačním pohybem i stiskem válečku v dlaních se působí na reflexní body a zóny a tím dochází k aktivaci, harmonizaci a léčbě celého organismu.

Aktivaci lze provádět i několikrát denně 1-3 minuty.

Díky malým rozměrům umožňuje také působení na malé, špatně dostupné části těla (zápěstí, chodidla).

Pro používání v kosmetologii a reflexní diagnostice.

#ShowMore#.

!POZOR! Míček Ljapko se nemá vystavovat silnému tlaku kvůli jeho specifickému designu.

Aplikační zařízení Ljapko (AZL), jsou určeny pro komplexní uzdravení organismu a k profylaxi různých onemocnění. Tato zařízení jsou výborným pomocníkem pro posílení a zachování skvělého zdravotního stavu, životního tonusu, práceschopnosti a dobré nálady. Vysokou efektivitu doplňuje také jednoduchost a bezpečí použití těchto neinvazivních zařízení proto jsou AZL doporučována jak pro použití ve zdravotnických zařízeních, tak i v domácích podmínkách.

Míček Ljapko je určený ke stimulaci nervových zakončení a biologicky aktivních bodů umístěných na nohou a dlaních. Kutálením míčku po dlaních a nohách dokonale rozvíjejí jemné motorické dovednosti a hmatovou citlivost končetin, přispívají k rozvoji a zlepšování mozkových funkcí u dětí a dospělých.

Míček Ljapko je aktivně využíván logopedy, pediatrickými a dospělými psychology, lékaři, kteří se podílejí na rehabilitaci po složitých úrazech a operacích, neuropatologů a dalších specialistů. Je velmi užitečné, aby naše milované děti prováděly "prstovou gymnastiku" s použitím aplikátoru, což přispívá k harmonickému vývoji, posílení imunitního systému, zmírnění napětí v rukou během prodlouženého psaní nebo procvičování hudebních nástrojů. S pomocí obyčejných cvičení s míčkem mohou nejen dohonit se svými vrstevníky, ale také předstihnout je ve vývoji. Pro děti se zpožděným projevem řečí, koktáním, psychomotorickými a neuropsychickými znaky vývoje, stejně jako s mozkovou obrnou a autismem se doporučuje provést "prstovou gymnastiku" s jehlovým míčkem Ljapko, navíc je třeba se dotykat dalších bodů na těle a končetinách. Takové nekomplikované postupy dávají velmi dobrý výsledek! Výsledkem používání je normalizace funkcí pohybové, nervové, kardiovaskulární, lymfatické, dýchací, trávicí, vylučovací, endokrinní soustavy, zrakového ústrojí a zlepšení imunity. Výrazně se uplatňují taky ve stomatologii, dermatologii a kosmetologii. Vysoké efektivity AZL je dosaženo reflexně – mechanickými, galvanický – elektrickými a imunologickými reakcemi.

Použití:

Tonizující efekt, úleva od ostré bolesti: 10-15min. (při použití válečku 5-7min.)

Uklidňující účinek, léčba chronických onemocnění: 20-30min až 2h. (při použití válečku 10-15min.)

Doporučujeme používat denně 10–14 dní a celý kurz opakovat po 2–4 týdnech. - Napomáhá zmírnit ztuhlost, odstranit pocit chladu prstů - Rozvíjí jemnou motoriku a hmatovou citlivost - Snižuje pocit únavy a bolesti v rukách a předloktí při dlouhodobé námaze - Pro zlepšení pohyblivosti a citlivosti prstů po úrazech, zlomeninách, po úrazech mozku, po mrtvicích, operacích... - Syndrom karpálního tunelu a jeho prevence při práci s počítačem - Pro gymnastiku prstů, používán dětskými psychology, logopedy, rehabilitačními specialisty, neurology (lékaři pracující s dětmi s poruchami řeči, zpoždění neuro-svalového, nervového a psychomotorického vývoje) - Pro snížení psychického napětí při nervozitě, při odvykání kouření.

Existují relativní kontraindikace pro použití zařízení Ljapko: • Akutní infekční nemoci • Exacerbace chronických onemocnění s horečkou • Stav dekompenzace při onemocněních  kardiovaskulárního systému, plic, jater, ledvin • Akutní tromboflebitida • Choroby krve a krvetvorných orgánů ve stádiu dekompenzace • Akutní chirurgické stavy • Drastické vysílení • Druhá půlka těhotenství • Porušení integrity pokožky: rány, popáleniny, omrzliny, atd.

Aplikační zařízení Ljapko vyhovuje požadavkům směrnice Evropské Unie č. 93/42/EHS k bezpečnosti a je neinvazivním prostředkem I. třídy.
 
Pro dezinfekci se používají nechlorované dezinfekční chemické prostředky určené pro výrobky z lékařské gumy a zařízení,  která nejsou odolná vůči korozi kovů. Jehly aplikátorů jsou vyhotovené z kovů neodolných proti korozi, což umožňuje jejich oxidaci. Při individuálním využívaní, zařízení nevyžaduje žádnou dezinfekci pouze dodržování hygienických zásad, omytí zařízení mýdlovou vodou, opláchnutí a následně důkladné osušení fénem.
 

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah malých dětí! Těhotným ženám, kojícím matkám a lidem dlouhodobě užívajícím léky, doporučujeme konzultaci se svým lékařem.

Záruka 12 měsíců podle technických specifikací od převzetí zboží.

POZOR! Přikládáte-li zařízení na obličej, nepoužívejte ho na otevřené oči.

Reklamace může být uplatněna za těchto podmínek:

• Přítomnost zařízení

• Účet / Faktura potvrzena razítkem prodejce

• Obal s čárovým kódem (Zařízení bez čárového kódu reklamacím nepodléhají z důvodu nemožnosti identifikace dat u výrobce).

 

Obrázky je pouze ilustrativní a mají pouze informativní charakter. Skutečně dodané zboží se může lišit svou barvou od znázorněného obrázku!

 

Přidat hodnocení
5
9x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 25.1.2021
+ Míčkem se lehce dostanu na jakoukoliv část těla
+ Velmi příjemná masáž při bolesti hlavy, bolest ihned zmizí až mám s toho husí kůži
+ Velice mobilní, beru si jeho i do prace

Musí se vyzkoušet a každý pak posoudí sám. Doporučuji.
5
Avatar autora | 8.6.2020
+ Široká možnost pouziti

5
T Avatar autora | 14.9.2019
Rehabilitace s jehlovým míčkem a dalšími aplikátory Ljapko má pro mně velmi pozitivní dopady i když cvičení po velkém úrazu je momentálně fyzicky namáhavé. Takové pomůcky se těžko hledají v ČR. Pan prodejce je velice ochotný. Děkuji a samozřejmě doporučuji.