Ljapko Terapeutický Jehlový Aplikátor Heřmánek M 5,0 Ag

Jedná se o zařízení které působí selektivně, pouze v místě potřeby či bolesti. Univerzální a mnohoúčelové zařízení.


  • Skladem
    Můžeme doručit do: 31.5.2024
2 490 Kč
Kategorie: Produkty
 

Ljapko Jehlový terapeutický Aplikátor Heřmánek M 5,0 Ag

Aplikační zařízení Ljapko (AZL) Lyapko Camomile M 5,0 Ag


Rozptyl jehel: 5,0 mm

Průměr: d-314 mm

Počet jehel: 2106 ks

Složení: měď, železo, zinek, nikl, stříbro, medicínská guma


Univerzální a mnohoúčelové zařízení!

Odlišuje se se velkou plochou, neobvyklým tvarem, přítomností pohyblivých „lístku“ které umožňují pokrýt každý reliéf kterékoli části těla. Při rozdělení (řezáním) aplikátoru můžete získat segmenty pro nejrůznější možnosti pokládky a fixace na různých nepřístupných a v hůře dostupných částech těla. Pevné krajky jsou přeskakovány do otvorů v jednotlivých segmentech pro spojení pohyblivých lístků a dávají jim potřebný tvar. Podél okrajů pohyblivých lístků jsou otvory pro natažení gumy pomocí upevňovacích prvků, které umožňují uzamknout aplikátor a nastavit upínací sílu. Intenzitu síly přitlačení pacient volí individuálně podle potřeby. Segmentovaný aplikátor lze šněrováním spojit a vrátit do původního vzhledu. Přítomnost několika modifikací poskytuje zvýšenou terapeutickou účinnost a rozšiřuje jeho použití.

Aplikátor Heřmánek M se používá při komplexním léčení různých onemocnění a pro profylaxi. Přikládáme na zóny ramenních, kyčelních a kolenních kloubů, na záda, kříž a břicho. Nehledě na svou velikost, aplikátor velice dobře přilne na všechny výše zmíněné oblasti. Nenahraditelný při bolestech hlavy!

Pro snížení tlaku a navyknutí si na působení aplikátoru, aplikujte zařízení, přes 2-3 vrstvy tenké, jemné tkaniny.

#ShowMore#

Intenzita účinku libovolného zařízení Ljapko závisí na síle přitlačení.

Je nutné pamatovat že čím větší je účinková plocha, tím méně času je třeba pro dosažení terapeutických účinku.

Balení obsahuje: plochý aplikátor 1 kus, fixační šňůrka 2 kusy, gumičky se zapínáním 5 kusu. Aplikační zařízení Ljapko (AZL), jsou určeny pro komplexní uzdravení organismu a k profylaxi různých onemocnění. Tato zařízení jsou výborným pomocníkem pro posílení a zachování skvělého zdravotního stavu, životního tonusu, práceschopnosti a dobré nálady. Vysokou efektivitu doplňuje také jednoduchost a bezpečí použití těchto neinvazivních zařízení proto jsou AZL doporučována jak pro použití ve zdravotnických zařízeních, tak i v domácích podmínkách. Výsledkem používání je normalizace funkcí pohybové, nervové, kardiovaskulární, lymfatické, dýchací, trávicí, vylučovací, endokrinní soustavy, zrakového ústrojí a zlepšení imunity. Výrazně se uplatňují taky ve stomatologii, dermatologii a kosmetologii. Vysoké efektivity AZL je dosaženo reflexně – mechanickými, galvanický – elektrickými a imunologickými reakcemi. Tonizující efekt, úleva od ostré bolesti: 10-15min. (při použití válečku 5-7min.) Uklidňující účinek, léčba chronických onemocnění: 20-30min až 2h. (při použití válečku 10-15min.) Doporučujeme používat denně 10–14 dní a celý kurz opakovat po 2–4 týdnech.

Existují relativní kontraindikace pro použití zařízení Ljapko: • Akutní infekční nemoci • Exacerbace chronických onemocnění s horečkou • Stav dekompenzace při onemocněních  kardiovaskulárního systému, plic, jater, ledvin • Akutní tromboflebitida • Choroby krve a krvetvorných orgánů ve stádiu dekompenzace • Akutní chirurgické stavy • Drastické vysílení • Druhá půlka těhotenství • Porušení integrity pokožky: rány, popáleniny, omrzliny, atd.

Aplikační zařízení Ljapko vyhovuje požadavkům směrnice Evropské Unie č. 93/42/EHS k bezpečnosti a je neinvazivním prostředkem I. třídy.
 
Pro dezinfekci se používají nechlorované dezinfekční chemické prostředky určené pro výrobky z lékařské gumy a zařízení,  která nejsou odolná vůči korozi kovů. Jehly aplikátorů jsou vyhotovené z kovů neodolných proti korozi, což umožňuje jejich oxidaci. Při individuálním využívaní, zařízení nevyžaduje žádnou dezinfekci pouze dodržování hygienických zásad, omytí zařízení mýdlovou vodou, opláchnutí a následně důkladné osušení fénem.
 

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah malých dětí! Těhotným ženám, kojícím matkám a lidem dlouhodobě užívajícím léky, doporučujeme konzultaci se svým lékařem.

Záruka 12 měsíců podle technických specifikací od převzetí zboží.

POZOR! Přikládáte-li zařízení na obličej, nepoužívejte ho na otevřené oči.

Reklamace může být uplatněna za těchto podmínek:

• Přítomnost zařízení

• Účet / Faktura potvrzena razítkem prodejce

• Obal s čárovým kódem (Zařízení bez čárového kódu reklamacím nepodléhají z důvodu nemožnosti identifikace dat u výrobce).

 

Obrázky je pouze ilustrativní a mají pouze informativní charakter. Skutečně dodané zboží se může lišit svou barvou od znázorněného obrázku!

 

Přidat hodnocení
5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
A Avatar autora | 6.1.2023
velice spokojena
5
AV Avatar autora | 4.11.2019
Super
5
M Avatar autora | 10.9.2019
Velká spokojenost s používáním a variabilitou tohoto aplikátoru. Trpím velkymy bolesti kolenních kloubů při kterých mi aplikátor pomáhá. Dekuji.