Ljapko Terapeutický Jehlový Aplikátor Kapka 3,5 Ag

Vyrobeno pro péči o obličej, krk a dekolt. Aktivně působí na svaly obličeje a krku, přičemž tyto oblasti tonizuje a tím se dosahuje efekt liftingu, zlepšuje se ovál obličeje, zvyšuje se elasticita pokožky...


  • Skladem
    Můžeme doručit do: 6.6.2023
400 Kč
Kategorie: Produkty
 

Ljapko TERAPEUTICKÝ jehlový Aplikátor Kapka 3,5 Ag

Lypko Droplet 3,5 Ag

Rozptyl jehel: 3,5 mm

Velikost: 33 x 33 mm

Počet jehel: 128 ks

Složení: měď, železo, zinek, stříbro, nikl, medicínská guma


Žijte bez bolesti!

Aplikátor výborný pro využití v masážních procedurách tím že napomáhá zlepšení výměny látek v tkáních a buňkách, pomáhá v boji s mimickými vráskami, zlepšuje krevní oběh, zmenšuje otoky různého původu, zvyšuje pevnost a elasticitu tkání.

Díky minimální vzdáleností mezi jehličkami a pohodlnému tvaru aplikátoru je obzvlášť vhodný pro masážní procedury. V důsledku vzniku galvanických proudů na špičkách jehel a mezi nimi aplikátor aktivně působí na svaly obličeje a krku, přičemž tyto oblasti tonizuje a tím se dosahuje efekt liftingu, zlepšuje se ovál obličeje, zvyšuje se elasticita pokožky a zpomalují se procesy stárnutí.

Může být používán „jako první pomoc" při ztrátě vědomí, srdečních záchvatech, astmatických záchvatech a intenzivních bolestech. Také může být používán dlouhodobě při chronických bolestech.

Dále se aplikátor „Kapka" může používat při provozování technik Su-Jok.

#ShowMore#

Aplikační zařízení Ljapko (AZL), jsou určeny pro komplexní uzdravení organismu a k profylaxi různých onemocnění. Tato zařízení jsou výborným pomocníkem pro posílení a zachování skvělého zdravotního stavu, životního tonusu, práceschopnosti a dobré nálady. Vysokou efektivitu doplňuje také jednoduchost a bezpečí použití těchto neinvazivních zařízení proto jsou AZL doporučována jak pro použití ve zdravotnických zařízeních, tak i v domácích podmínkách. Výsledkem používání je normalizace funkcí pohybové, nervové, kardiovaskulární, lymfatické, dýchací, trávicí, vylučovací, endokrinní soustavy, zrakového ústrojí a zlepšení imunity. Výrazně se uplatňují taky ve stomatologii, dermatologii a kosmetologii. Vysoké efektivity AZL je dosaženo reflexně – mechanickými, galvanický – elektrickými a imunologickými reakcemi.

Použití:

Tonizující efekt, úleva od ostré bolesti: 10-15min. (při použití válečku 5-7min.)

Uklidňující účinek, léčba chronických onemocnění: 20-30min až 2h. (při použití válečku 10-15min.)

Doporučujeme používat denně 10–14 dní a celý kurz opakovat po 2–4 týdnech.

Existují relativní kontraindikace pro použití zařízení Ljapko: • Akutní infekční nemoci • Exacerbace chronických onemocnění s horečkou • Stav dekompenzace při onemocněních  kardiovaskulárního systému, plic, jater, ledvin • Akutní tromboflebitida • Choroby krve a krvetvorných orgánů ve stádiu dekompenzace • Akutní chirurgické stavy • Drastické vysílení • Druhá půlka těhotenství • Porušení integrity pokožky: rány, popáleniny, omrzliny, atd.

Certifikáty kvality a oprávnění: CE, ISO 9001:2015, TÜV SÜD Management Servise GmbH. Aplikační zařízení Ljapko vyhovuje požadavkům směrnice Evropské Unie č. 93/42/EHS k bezpečnosti a je neinvazivním prostředkem I. třídy.

Dle ustanovení § 1837 OZ (o dodávce zboží v uzavřeném obalu)
- výrobky Ljapko - Lyapko po rozbalení (rozpečetění obalu) nelze z důvodu ochrany zdraví a hygienických důvodů vyměnit ani vrátit.

 

Určeno pro prodej v lékárnách, obchodech se zdravotními pomůckami a medicínských zařízeních!

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah malých dětí! Těhotným ženám, kojícím matkám a lidem dlouhodobě užívajícím léky, doporučujeme konzultaci se svým lékařem.

POZOR! Přikládáte-li zařízení na obličej, nepoužívejte ho na otevřené oči. Pro dezinfekci se používají nechlorované dezinfekční chemické prostředky určené pro výrobky z lékařské gumy a zařízení která nejsou odolná vůči korozi kovů. Jehly aplikátorů jsou vyhotovené z kovů neodolných proti korozi, což umožňuje jejich oxidaci. Při individuálním využívaní, zařízení nevyžaduje žádnou dezinfekci pouze dodržování hygienických zásad, omytí zařízení mýdlovou vodou, opláchnutí a následně důkladné osušení fénem.

Záruka 12 měsíců podle technických specifikací od převzetí zboží. Při správném používání je možné aplikátor používat po dobu 5-7 let.

Reklamace může být uplatněna za těchto podmínek: • Přítomnost zařízení • Účet / Faktura potvrzena razítkem prodejce • Obal s čárovým kódem.

Zařízení bez čárového kódu reklamacím nepodléhají, z důvodu nemožnosti identifikace data jejich výroby.

Obrázky je pouze ilustrativní a mají pouze informativní charakter. Skutečně dodané zboží se může lišit svou barvou od znázorněného obrázku!

Přidat hodnocení
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Z Avatar autora | 14.9.2019
Při používáni tohoto aplikátoru zvýšila se elasticita pokožky na obličeji a všimla jsem se zmenšení mimických vrásek. Nenahraditelný při bolestech hlavy. Jsem maximálně spokojena, děkuji.