Ljapko Masážní Jehlový Váleček Obličejový M 3,5 Ag

Tento váleček je vyroben speciálně pro působení na obličej a vlasovou část hlavy, pro masáž obličeje, šíje a dekoltu.


  • Skladem
    Můžeme doručit do: 3.6.2024
1 290 Kč
Kategorie: MASÁŽNÍ VÁLEČKY
 

Ljapko Masážní jehlový Váleček Obličejový M 3,5 Ag

Ljapko Váleček Obličejový M s gumovými konektory 3,5 - Ag Lyapko Facial M Roller 3,5 Ag


Rozptyl jehel: 3,5 mm

Průměr: d-51 mm

Šířka: 40 mm

Počet jehel: 272 ks

Složení: měď, železo, zinek, stříbro, nikl, medicínská guma


Nejmenší váleček Ljapko byl navržen pro masáž obličeje a krku, který minimalizuje tvorbu vrásek, pro zlepšení pevnosti a pružnosti pokožky.

Při masáži obličeje dochází k intenzivnímu působení na obličejové reflexní zóny. Válečky se používají pro masáž a docílení urychleného léčebného efektu. Velmi vhodné použití válečku je před aplikací výživných kosmetických přípravků. 

Díky malým rozměrům umožňuje také působení na malé, špatně dostupné části těla (zápěstí, chodidla).

#ShowMore#.

Aplikační zařízení Ljapko (AZL), jsou určeny pro komplexní uzdravení organismu a k profylaxi různých onemocnění.

Tato zařízení jsou výborným pomocníkem pro posílení a zachování skvělého zdravotního stavu, životního tonusu, práceschopnosti a dobré nálady. Vysokou efektivitu doplňuje také jednoduchost a bezpečí použití těchto neinvazivních zařízení proto jsou AZL doporučována jak pro použití ve zdravotnických zařízeních, tak i v domácích podmínkách. Výsledkem používání je normalizace funkcí pohybové, nervové, kardiovaskulární, lymfatické, dýchací, trávicí, vylučovací, endokrinní soustavy, zrakového ústrojí a zlepšení imunity. Výrazně se uplatňují taky ve stomatologii, dermatologii a kosmetologii. Vysoké efektivity AZL je dosaženo reflexně – mechanickými, galvanický – elektrickými a imunologickými reakcemi.

Použití:

Tonizující efekt, úleva od ostré bolesti: 10-15min. (při použití válečku 5-7min.)

Uklidňující účinek, léčba chronických onemocnění: 20-30min až 2h. (při použití válečku 10-15min.)

Doporučujeme používat denně 10–14 dní a celý kurz opakovat po 2–4 týdnech.

Existují relativní kontraindikace pro použití zařízení Ljapko:• Akutní infekční nemoci • Exacerbace chronických onemocnění s horečkou • Stav dekompenzace při onemocněních  kardiovaskulárního systému, plic, jater, ledvin • Akutní tromboflebitida • Choroby krve a krvetvorných orgánů ve stádiu dekompenzace • Akutní chirurgické stavy • Drastické vysílení • Druhá půlka těhotenství • Porušení integrity pokožky: rány, popáleniny, omrzliny, atd.

Aplikační zařízení Ljapko vyhovuje požadavkům směrnice Evropské Unie č. 93/42/EHS k bezpečnosti a je neinvazivním prostředkem I. třídy.
 
Pro dezinfekci se používají nechlorované dezinfekční chemické prostředky určené pro výrobky z lékařské gumy a zařízení,  která nejsou odolná vůči korozi kovů. Jehly aplikátorů jsou vyhotovené z kovů neodolných proti korozi, což umožňuje jejich oxidaci. Při individuálním využívaní, zařízení nevyžaduje žádnou dezinfekci pouze dodržování hygienických zásad, omytí zařízení mýdlovou vodou, opláchnutí a následně důkladné osušení fénem.
 

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah malých dětí! Těhotným ženám, kojícím matkám a lidem dlouhodobě užívajícím léky, doporučujeme konzultaci se svým lékařem.

Záruka 12 měsíců podle technických specifikací od převzetí zboží.

POZOR! Přikládáte-li zařízení na obličej, nepoužívejte ho na otevřené oči.

Reklamace může být uplatněna za těchto podmínek:

• Přítomnost zařízení

• Účet / Faktura potvrzena razítkem prodejce

• Obal s čárovým kódem (Zařízení bez čárového kódu reklamacím nepodléhají z důvodu nemožnosti identifikace dat u výrobce).

 

Obrázky je pouze ilustrativní a mají pouze informativní charakter. Skutečně dodané zboží se může lišit svou barvou od znázorněného obrázku!

 

Přidat hodnocení
5
11x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 27.1.2024
+ Výborně uvolňuje svaly v obličeji , hlavně kolem úst a čelisti

5
Avatar autora | 26.10.2023
Používám krátce na nějaké delší hodnocení, ale věřím v účinek, masážní váleček je velmi příjemný a i ten malý obličejový si poradí všude po těle:-). Vyzkoušelo několik známých a všichni se chystají k nákupu...
5
Avatar autora | 3.9.2022
Koupila jsem už druhý aplikátor ljapko, tentokrát pro dceru, sama aplikátor (kobereček) používám už téměř rok, po tom, co jsem se ani s infuzemi a obrovskými dávkami léků nemohla kvůli vyhřezlým plotýnkám a kriticky zúžené míše vůbec hýbat. Od té doby, co používám aplikátor ljapko, jsem nevzala ani jednu tabletu proti bolesti, nejpozději po dvaceti minutách používání aplikátoru je bolest zcela pryč. Každý den mimo to také cvičím a bolest řeším aplikátorem ihned, jak se objeví.
5
Avatar autora | 9.3.2021
+ Velmi vhodný obličejový valeček který nepropichuje kapiláry a krasně masíruje pleť která po masáží je velmi pevná
+ Váleček dobře vpichuje krémy na pleti do obličeje, velká úleva po masáží v oblasti dekoltu
+ Ten to váleček 100% plní svůj účel, všude se krasně dostanu.
+ Jé mobilní a tak beru s sebou na služební cesty a na dovolenou +++++

5
Avatar autora | 12.10.2020
+ Pohodlné při držení
+ Funguje jak má

Koupila jsem váleček po dobré zkušenosti s koberečkem na záda. Používám váleček na obličej, hlavu. Zatím používám tak asi týden, ale jsem spokojená.
5
Avatar autora | 6.10.2020
Koupila jsem váleček po dobré zkušenosti s jehlovím koberečkem. Váleček používám téprvě pár dnů, ale jsem spokojená, stejně jak s koberečkem.
5
J Avatar autora | 9.9.2019
Nejlepší valeček co kdy jsem měla na masáž obličeje a dekoltu. Doporučuji