Ljapko Masážní Jehlový Polštář 5,8 Ag

Nejvhodnější pro použití na jakoukoli část těla: na krk, ramena, záda, břicho, dlaně, chodidla a na dalších částech těla. Rovnoměrné rozložení tělesné hmotnosti po celém povrchu polštáře Ljapko maximalizuje efekt galvanických jehel.


  • Skladem
    Můžeme doručit do: 25.6.2024
2 590 Kč
Kategorie: MASÁŽNÍ VÁLEČKY
 

Ljapko MASÁŽNÍ JEHLOVÝ POLŠTÁŘ 5,8 AG

Aplikační zařízení Ljapko (AZL) Lyapko Needle Pillow 5,8 Ag


Rozptyl jehel: 5,8 mm

Velikost: 385 x 165 mm

Počet jehel: 1856 ks

Složení: měď, železo, zinek, stříbro, nikl, medicínská guma


Žijte bez bolesti!

CO JE MASÁŽNÍ JEHLOVÝ POLŠTÁŘ LJAPKO?

Masážní Jehlový Polštář Ljapko kombinuje povrch jehly s univerzální roztečí jehly 5,8 mm se vzduchovou komorou, díky tomu, se polštář dokonale přizpůsobí fyziologickým křivkám člověka. Vysoké terapeutické účinnosti je dosaženo nejen díky reflexním mechanickým účinkům, ale také díky galvanickým proudům mezi kůži a špičkami jehel, při čemž dochází k selektivní mikroelektroforéze kovů nebo jejich oxidů do vnitřního prostředí těla.

Díky své konstrukci lze aplikátor pohodlně používat v leže na zádech, v sedě i ve stoje Pryžové výčnělky na zadní straně jehlového masážního polštáře lze použít jako samostatné akupresurní zařízení pro povrchové ošetření pokožky s jemným masážním účinkem. Gumové výčnělky také zabraňují sklouznutí z jehlového polštáře během používáni. Po uvolnění vzduchu z komory lze aplikátor kompaktně složit a vzít s sebou na cesty.

JAK A KDY JELHOVÝ POLŠTÁŘ LJAPKO VYUŽÍVAT?

#ShowMore#.

Pro správně používáni masážního jehlového polštáře, ho stačí pouze nafouknout. Stupeň plnění závisí na vašich individuálních pocitech při kontaktu s aplikátorem. Vyhovuje-li Vám spíš tvrdší polštář a chcete maximalizovat efekt jehel, doporučujeme polštář nafukovat co nejvíce. Pro jemnější průběh, doporučujeme polštář nafukovat do ¾. Gumové zátky pomáhají korigovat stupeň tlaku jehel, a to i během procedury. Indikátorem správného použití je pocit pohodlí během procedury. Masážní polštář lze použít samostatně nebo v kombinaci s jakýmkoli masážním jehlovým kobercem Ljapko. Rovnoměrné rozložení váhy na masážním polštáři Ljapko, maximalizuje efekt galvanických jehel využívaných ve výrobcích Ljapko.

Výsledkem použití jehlového masážního polštáře je normalizována činnost pohybového aparátu, nervového, kardiovaskulárního, lymfatického, respiračního, trávicího, vylučovacího, urogenitálního, imunitního a endokrinního systému a obnovena vitalita, dobrá nálada a účinnost. Během prvních pěti minut používáni aplikátoru cítíte nepohodlné pichlavé pocity které se promění v příjemné brnění, nával silného tepla, pak přichází ospalost, celková relaxace, která se promění v zdravý, úplný spánek.

Během používání aplikátorů Ljapko byste se měli vyvarovat náhlým pohybům. Jehly by měly být kolmé k povrchu těla. Pokud jsou na kůži velká znaménka, lokální zánětlivé prvky nebo poškození kůže, měla by být tato místa chráněná před přímým kontaktem s jehlami ( přikryté např. vatovými tampony). 

!POZOR! Ljapko Masážní Jehlový Polštář 5,8 Ag se nemá vystavovat silnému tlaku, není určen k velké zátěži či stoupání nohami. Ljapko Masážní Jehlový Polštář 5,8 Ag nepoužívejte na otevřené oči!

 - DLOUHODOBÉ VYUŽÍVÁNÍ

Při chronických onemocněních, vysokém arteriálním tlaku, podrážděnosti či nespavosti se doporučuje aplikátor používat k večeru (nejlépe před spaním) po dobu 20-30 minut. Pro dosažení rychlejších výsledků můžete aplikátor využívat i po dobu 2 hodin. VEDLEJŠÍ PŘÍZNAKY SE NEVYSKYTUJÍ. Léčebný cyklus trvá 2 týdny. Tento cyklus doporučujeme opakovat jednou za měsíc.

 - KRÁTKODOBÉ VYUŽÍVÁNÍ

U akutních bolestí, hypotenze, ospalosti, slabosti, doporučujeme aplikátor využívat ihned po probuzení po dobu 7-10 minut. Léčebný cyklus trvá 2 týdny. Tento cyklus doporučujeme opakovat jednou za měsíc.

ÚDRŽBA

Při správném používání aplikátorů nedochází k poškození pokožky a tak aplikátory nepřicházejí do styku s krví. Při využití ve zdravotnických zařízeních, doporučujeme aplikátory po každém použití dezinfikovat pomocí dezinfekčního roztoku. Po provedení dezinfekce je důležité aplikátor opláchnout a řádně osušit.

Při použití doma, postačí aplikátor omýt mýdlovou vodou a řádně osušit s pomocí fénu s proudem horkého vzduchu po ukončení každého léčebného cyklu (cca 1. za měsíc)

 

KDY SE VYUŽITÍ APLIKÁTORU VYVAROVAT?
    - akutní infekční choroby
    - dekompenzace při onemocnění kardiovaskulárního systému, plic, jater, ledvin
    - akutní tromboflebitida
    - nemoci krve a krvetvorných orgánů ve fázi dekompenzace
    - akutní chirurgické stavy

    - alergie na kovy
    - narušení integrity kůže: rány, popáleniny, omrzliny.

 

Aplikační zařízení Ljapko vyhovuje požadavkům směrnice Evropské Unie č. 93/42/EHS k bezpečnosti a je neinvazivním prostředkem I. třídy.
 
Pro dezinfekci se používají nechlorované dezinfekční chemické prostředky určené pro výrobky z lékařské gumy a zařízení,  která nejsou odolná vůči korozi kovů. Jehly aplikátorů jsou vyhotovené z kovů neodolných proti korozi, což umožňuje jejich oxidaci. Při individuálním využívaní, zařízení nevyžaduje žádnou dezinfekci pouze dodržování hygienických zásad, omytí zařízení mýdlovou vodou, opláchnutí a následně důkladné osušení fénem.
 

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah malých dětí! Těhotným ženám, kojícím matkám a lidem dlouhodobě užívajícím léky, doporučujeme konzultaci se svým lékařem.

Záruka 12 měsíců podle technických specifikací od převzetí zboží.

POZOR! Přikládáte-li zařízení na obličej, nepoužívejte ho na otevřené oči.

Reklamace může být uplatněna za těchto podmínek:

• Přítomnost zařízení

• Účet / Faktura potvrzena razítkem prodejce

• Obal s čárovým kódem (Zařízení bez čárového kódu reklamacím nepodléhají z důvodu nemožnosti identifikace dat u výrobce).

 

Obrázky je pouze ilustrativní a mají pouze informativní charakter. Skutečně dodané zboží se může lišit svou barvou od znázorněného obrázku!

 

Přidat hodnocení
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
ZK Avatar autora | 30.7.2020
Velmi rychle dodání i celkové jsem spokojená... Díky!
5
H Avatar autora | 6.6.2020
Splnil očekávání. Jsem spokojený.