Ljapko Velký Jehlový Koberec 6,2 Ag

Výhodou tohoto masážního koberce je kombinace velkého jehlového povrchu s rozptylem jehel 6,2 mm, který poskytuje maximální účinek a komfort během používání na jakoukoli část těla.


  • Skladem
    Můžeme doručit do: 25.6.2024
2 900 Kč
Kategorie: APLIKÁTORY-KOBERCE
 

Ljapko VELKÝ JEHLOVÝ KOBEREC 6,2 AG

Aplikační zařízení Ljapko (AZL) Lyapko Big Pad 6,2 Ag


Rozptyl jehel: 6,2 mm

Velikost: 560 x 290 mm

Počet jehel: 4538 ks

Složení: měď, železo, zinek, stříbro, nikl, medicínská guma


Žijte bez bolesti!

Má největší účinkovou plochu!

Doporučován pro použití v oblasti zad, chodidel (v sedě i v leže), břicha – jako léčba trávicího ústrojí nebo při nadváze.

#ShowMore#

Pro snížení tlaku a navyknutí si na působení aplikátoru, aplikujte zařízení přes 2-3 vrstvy tenké jemné tkaniny.

Intenzita účinku libovolného zařízení Ljapko závisí na síle přitlačení.

Je nutné pamatovat, že čím větší je účinková plocha, tím méně času je třeba pro dosažení terapeutických účinků.

Aplikační zařízení Ljapko (AZL), jsou určeny pro komplexní uzdravení organismu a k profylaxi různých onemocnění. Tato zařízení jsou výborným pomocníkem pro posílení a zachování skvělého zdravotního stavu, životního tonusu, práceschopnosti a dobré nálady. Vysokou efektivitu doplňuje také jednoduchost a bezpečí použití těchto neinvazivních zařízení, proto jsou AZL doporučována jak pro použití ve zdravotnických zařízeních, tak i doma. Výsledkem používání je normalizace funkcí pohybové, nervové, kardiovaskulární, lymfatické, dýchací, trávicí, vylučovací, endokrinní soustavy, zrakového ústrojí a zlepšení imunity. Výrazně se uplatňují taky ve stomatologii, dermatologii a kosmetologii. Vysoké efektivity AZL je dosaženo reflexně – mechanickými, galvanicky – elektrickými a imunologickými reakcemi.

Použití:

Tonizující efekt, úleva od ostré bolesti: 10-15min. (při použití válečku 5-7min.)

Uklidňující účinek, léčba chronických onemocnění: 20-30min až 2h. (při použití válečku 10-15min.)

Doporučujeme používat denně 10–14 dní a celý kurz opakovat po 2–4 týdnech.

POZOR: Při správném ulehnutí nepříjemné pocity mohou být jen prvních 5 minut, poté vzniká pocit příjemného tepla a vibrace s následující úlevou. Jestli nepříjemné pocity trvají více než 10-15 minut je nezbytné aplikátor odebrat a zkusit ho aplikovat po 5-10 hodinách a nebo příští den. Aplikátory musí vyvolávat jen příjemné pocity!

Existují relativní kontraindikace pro použití zařízení Ljapko: • Akutní infekční nemoci • Exacerbace chronických onemocnění s horečkou • Stav dekompenzace při onemocněních  kardiovaskulárního systému, plic, jater, ledvin • Akutní tromboflebitida • Choroby krve a krvetvorných orgánů ve stádiu dekompenzace • Akutní chirurgické stavy • Drastické vysílení • Druhá půlka těhotenství • Porušení integrity pokožky: rány, popáleniny, omrzliny, atd.

Aplikační zařízení Ljapko vyhovuje požadavkům směrnice Evropské Unie č. 93/42/EHS k bezpečnosti a je neinvazivním prostředkem I. třídy.
 
Pro dezinfekci se používají nechlorované dezinfekční chemické prostředky určené pro výrobky z lékařské gumy a zařízení,  která nejsou odolná vůči korozi kovů. Jehly aplikátorů jsou vyhotovené z kovů neodolných proti korozi, což umožňuje jejich oxidaci. Při individuálním využívaní, zařízení nevyžaduje žádnou dezinfekci pouze dodržování hygienických zásad, omytí zařízení mýdlovou vodou, opláchnutí a následně důkladné osušení fénem.
 

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah malých dětí! Těhotným ženám, kojícím matkám a lidem dlouhodobě užívajícím léky, doporučujeme konzultaci se svým lékařem.

Záruka 12 měsíců podle technických specifikací od převzetí zboží.

POZOR! Přikládáte-li zařízení na obličej, nepoužívejte ho na otevřené oči.

Reklamace může být uplatněna za těchto podmínek:

• Přítomnost zařízení

• Účet / Faktura potvrzena razítkem prodejce

• Obal s čárovým kódem (Zařízení bez čárového kódu reklamacím nepodléhají z důvodu nemožnosti identifikace dat u výrobce).

 

Obrázky je pouze ilustrativní a mají pouze informativní charakter. Skutečně dodané zboží se může lišit svou barvou od znázorněného obrázku!

 

Přidat hodnocení
5
11x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 15.11.2023
+ pomáhá od bolesti

5
M Avatar autora | 11.2.2023
Zatím jsem ho použila párkrát, protože ho mám doma necelý týden. Každé poležení na tomto koberci je pro mně velice příjemné, zdá se mi, že pomohl též na začínající nemoc z nachlazení, protože do druhého dne jsem byla bez rýmy a bez bolesti hlavy.
5
VR Avatar autora | 30.1.2022
Jsem s aplikátorem velice spokojená,uvolnění zad a zmírnění bolestí.Rychlé dodání.Děkuji.
5
Avatar autora | 6.6.2020
Neskutečné uvolnění proti bolesti zad, velká úleva. Děkuji.
5
Avatar autora | 6.6.2020
Absolutní spokojenost :-)