Ljapko Terapeutický Jehlový Pás Drobek 3,5 Ag

Pojistky zabezpečují rovnoměrné přilnutí aplikátoru k povrchu těla a zároveň umožňují člověku pohyb. Díky spolehlivé pojistce je možné aplikátor upevnit přímo na zónu bolesti.


  • Skladem
    Můžeme doručit do: 26.7.2024
1 390 Kč
Kategorie: TERAPEUTICKÉ PÁSY
 

Ljapko terapeutický jehlový Pás Drobek 3,5 Ag

Aplikační zařízení Ljapko (AZL) Lyapko Little One Belt 3,5 Ag


Rozptyl (odstup) jehel: 3,5 mm

Balení: 2 nastavitelné pásy a 6 aplikátorů o velikosti 36 x 84mm

Počet jehel: 960 ks

Složení: měď, železo, zinek, nikl, stříbro, medicínská guma


Žijte bez bolesti!

Pomocí tohoto typu aplikátoru dochází k intenzivnímu prokrvení příslušného místa, a tím k odstranění usazených toxinů, uvolňují se spasmy a blokády, dochází k úlevě od bolesti zad, bolesti hlavy, migrény, urychluje se léčba zánětů. Při působení na reflexní body a místa akupunkturních bodů dochází k aktivaci a léčbě všech příslušných orgánů.

#ShowMore#

Díky spolehlivé pojistce je možné aplikátor upevnit přímo na zónu bolesti. Pojistky zabezpečují rovnoměrné přilnutí aplikátoru k povrchu těla a zároveň umožňují člověku pohyb. Pás je možné upevnit a regulovat jeho délku samostatně, bez cizí asistence.

Pro snížení tlaku a navyknutí si na působení aplikátoru, aplikujte zařízení přes 2-3 vrstvy tenké jemné tkaniny.

Intenzita účinku libovolného zařízení Ljapko závisí na síle přitlačení.

Je nutné pamatovat že čím větší je účinková plocha, tím méně času je třeba pro dosažení terapeutických účinku.

Aplikační zařízení Ljapko (AZL), jsou určeny pro komplexní uzdravení organismu a k profylaxi různých onemocnění. Tato zařízení jsou výborným pomocníkem pro posílení a zachování skvělého zdravotního stavu, životního tonusu, práceschopnosti a dobré nálady. Vysokou efektivitu doplňuje také jednoduchost a bezpečí použití těchto neinvazivních zařízení proto jsou AZL doporučována jak pro použití ve zdravotnických zařízeních, tak i na doma. Výsledkem používání je normalizace funkcí pohybové, nervové, kardiovaskulární, lymfatické, dýchací, trávicí, vylučovací, endokrinní soustavy, zrakového ústrojí a zlepšení imunity. Výrazně se uplatňují taky ve stomatologii, dermatologii a kosmetologii. Vysoké efektivity AZL je dosaženo reflexně – mechanickými, galvanicky – elektrickými a imunologickými reakcemi.

Použití: Tonizující efekt, úleva od ostré bolesti: 10-15min. (při použití válečku 5-7min.) Uklidňující účinek, léčba chronických onemocnění: 20-30min až 2h. (při použití válečku 10-15min.) Doporučujeme používat denně 10–14 dní a celý kurz opakovat po 2–4 týdnech.

POZOR: Při správném ulehnutí nepříjemné pocity mohou být jen prvních 5 minut, poté vzniká pocit příjemného tepla a vibrace s následující úlevou. Jestli nepříjemné pocity trvají více než 10-15 minut je nezbytné aplikátor odebrat a zkusit ho aplikovat po 5-10 hodinách a nebo příští den.

Aplikátory musí vyvolávat jen příjemné pocity!

Existují relativní kontraindikace pro použití zařízení Ljapko: • Akutní infekční nemoci • Exacerbace chronických onemocnění s horečkou • Stav dekompenzace při onemocněních  kardiovaskulárního systému, plic, jater, ledvin • Akutní tromboflebitida • Choroby krve a krvetvorných orgánů ve stádiu dekompenzace • Akutní chirurgické stavy • Drastické vysílení • Druhá půlka těhotenství • Porušení integrity pokožky: rány, popáleniny, omrzliny, atd.

Aplikační zařízení Ljapko vyhovuje požadavkům směrnice Evropské Unie č. 93/42/EHS k bezpečnosti a je neinvazivním prostředkem I. třídy.
 
Pro dezinfekci se používají nechlorované dezinfekční chemické prostředky určené pro výrobky z lékařské gumy a zařízení,  která nejsou odolná vůči korozi kovů. Jehly aplikátorů jsou vyhotovené z kovů neodolných proti korozi, což umožňuje jejich oxidaci. Při individuálním využívaní, zařízení nevyžaduje žádnou dezinfekci pouze dodržování hygienických zásad, omytí zařízení mýdlovou vodou, opláchnutí a následně důkladné osušení fénem.
 

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah malých dětí! Těhotným ženám, kojícím matkám a lidem dlouhodobě užívajícím léky, doporučujeme konzultaci se svým lékařem.

Záruka 12 měsíců podle technických specifikací od převzetí zboží.

POZOR! Přikládáte-li zařízení na obličej, nepoužívejte ho na otevřené oči.

Reklamace může být uplatněna za těchto podmínek:

• Přítomnost zařízení

• Účet / Faktura potvrzena razítkem prodejce

• Obal s čárovým kódem (Zařízení bez čárového kódu reklamacím nepodléhají z důvodu nemožnosti identifikace dat u výrobce).

 

Obrázky je pouze ilustrativní a mají pouze informativní charakter. Skutečně dodané zboží se může lišit svou barvou od znázorněného obrázku!

 

Přidat hodnocení
5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
VU Avatar autora | 23.5.2022
Ještě nevím, je to červencový dárek pro dceru
5
Avatar autora | 25.1.2021
+ Lehce se používá na různých částech těla
+ Po použití cítím příjemné teplo
+ Přestali bolet klouby
+ Velmi uvolňuje - po používání ihned usínám :-)

5
Avatar autora | 8.6.2020
Vše OK, produkt splnil očekávání a už mne prosím neobtěžuje žádnými dotazníky