Ljapko Terapeutický Jehlový Pás Univerzální M 4,3 Ag

Aplikátor umožňuje působení na libovolnou část obličeje: čelo, nadočnicové oblouky, oční víčka, nos, okolí rtů, nosu, krku, vlasové části hlavy a uší (reflexní působení aplikátoru na body v ušním boltci se pozitivně podepisuje na funkci vnitřních orgánu a nervové soustavy).


  • Skladem
    Můžeme doručit do: 3.6.2024
1 490 Kč
Kategorie: TERAPEUTICKÉ PÁSY
 

Ljapko terapeutický jehlový Pás Univerzální M 4,3 Ag

Aplikační zařízení Ljapko (AZL) Lyapko Universal M 4,3 Ag


Rozptyl (odstup) jehel: 4,3 mm

Balení: 2 nastavitelné pásy a 5 posuvných aplikátorů (2 aplikátory fixní v oblasti očí o velikosti 140 x 65 mm. a další 3 fixní na zátylku a v oblasti krku o velikosti 90 x 65 mm., 68 x 65 mm., a 77 x 65 mm)

Počet jehel: 1485 ks

Složení: měď, železo, zinek, nikl, stříbro, medicínská guma


Žijte bez bolesti!

Aplikační pás se využívá v neurologii, oftalmologii, stomatologii, otorinolaryngologii, kosmetologii, toxikologii. Využívá se pro obnovení životního tonusu, dobré nálady a práceschopnosti a taky při léčbě závislosti na alkoholu, nikotinu a jiných látkách. Aplikátor Brýle působí komplexně na oblast kolem očí i na oči. Během působení aplikátoru dochází k uvolnění svalů oční bulvy, uvolnění napětí unavených oči, zlepšení regulace očních svalů a zrakového nervu, zvýšení přisunu kyslíku do tkání oka a mozku, ke zlepšení průtoku krve v cévách zrakových orgánů, ke zmenšení otoků kolem očí. Zlepšují se metabolické procesy v očním okolí. Při působení na zátylek hlavy se podporuje prokrvení mozku a zmírňují se spazmy cév v oblasti hlavy. Různě intenzivní přitisknutí aplikátoru na akupunkturní body kolem očí, očních bulv nebo spánků přispívá k relaxaci a k procvičení očních svalů, napomáhá odstranit nervové napětí, zlepšit zrak, paměť, mozkové funkce a kvalitu spánku, zmírnit otoky pod očima.

Aplikátor se dá použít jako podpůrný a preventivní prostředek při nespavosti a bolestech hlavy. Doporučujeme používat jako podpůrné opatření pro zlepšení zraku, při léčbě a profylaxi krátkozrakosti, dalekozrakosti, při komplexní léčbě glaukomu, šedého zákalu, atrofii zrakového nervu, diabetické retinopatii, při zvýšené zátěži na oči, při podráždění, suchosti a „počítačové“ únavě očí.

Nošení aplikátoru po dobu 10-15 minut napomáhá ke zlepšení prokrvení v čelní oblasti a v oblasti dutin, ke snížení otoku, ke zlepšení a obnově dýchání nosem.

#ShowMore#

Jehlové aplikátory jsou rozložené na 2 nastavitelných pásech, které umožňují přemisťování jehlových aplikátorů tak, aby byly vhodné pro použití v oblasti hlavy, na malé úseky trupu, horních a dolních končetin.

Aplikátor také umožňuje působení na libovolnou část obličeje: čelo, nadočnicové oblouky, oční víčka, nos, okolí rtů, nosu, krku, vlasové části hlavy a uší (reflexní působení aplikátoru na body v ušním boltci se pozitivně podepisuje na funkci vnitřních orgánu a nervové soustavy).

Pro snížení tlaku a navyknutí si na působení aplikátoru, aplikujte zařízení, přes 2-3 vrstvy tenké jemné tkaniny.

Intenzita účinku libovolného zařízení Ljapko závisí na síle přitlačení.

Je nutné pamatovat si, že čím větší je účinková plocha, tím méně času je třeba pro dosažení terapeutických účinku.

Aplikační zařízení Ljapko (AZL), jsou určeny pro komplexní uzdravení organismu a k profylaxi různých onemocnění. Tato zařízení jsou výborným pomocníkem pro posílení a zachování skvělého zdravotního stavu, životního tonusu, práceschopnosti a dobré nálady. Vysokou efektivitu doplňuje také jednoduchost a bezpečí použití těchto neinvazivních zařízení proto jsou AZL doporučována jak pro použití ve zdravotnických zařízeních, tak i na doma. Výsledkem používání je normalizace funkcí pohybové, nervové, kardiovaskulární, lymfatické, dýchací, trávicí, vylučovací, endokrinní soustavy, zrakového ústrojí a zlepšení imunity. Výrazně se uplatňují taky ve stomatologii, dermatologii a kosmetologii. Vysoké efektivity AZL je dosaženo reflexně – mechanickými, galvanický – elektrickými a imunologickými reakcemi.

Použití:

Tonizující efekt, úleva od ostré bolesti: 10-15min. (při použití válečku 5-7min.)

Uklidňující účinek, léčba chronických onemocnění: 20-30min až 2h. (při použití válečku 10-15min.)

Doporučujeme používat denně 10–14 dní a celý kurz opakovat po 2–4 týdnech.

POZOR: Při správném ulehnutí nepříjemné pocity mohou být jen prvních 5 minut, poté vzniká pocit příjemného tepla a vibrace s následující úlevou. Jestli nepříjemné pocity trvají více než 10-15 minut je nezbytné aplikátor odebrat a zkusit ho aplikovat po 5-10 hodinách a nebo příští den.

Aplikátory musí vyvolávat jen příjemné pocity!

Existují relativní kontraindikace pro použití zařízení Ljapko: • Akutní infekční nemoci • Exacerbace chronických onemocnění s horečkou • Stav dekompenzace při onemocněních  kardiovaskulárního systému, plic, jater, ledvin • Akutní tromboflebitida • Choroby krve a krvetvorných orgánů ve stádiu dekompenzace • Akutní chirurgické stavy • Drastické vysílení • Druhá půlka těhotenství • Porušení integrity pokožky: rány, popáleniny, omrzliny, atd.

Aplikační zařízení Ljapko vyhovuje požadavkům směrnice Evropské Unie č. 93/42/EHS k bezpečnosti a je neinvazivním prostředkem I. třídy.
 
Pro dezinfekci se používají nechlorované dezinfekční chemické prostředky určené pro výrobky z lékařské gumy a zařízení,  která nejsou odolná vůči korozi kovů. Jehly aplikátorů jsou vyhotovené z kovů neodolných proti korozi, což umožňuje jejich oxidaci. Při individuálním využívaní, zařízení nevyžaduje žádnou dezinfekci pouze dodržování hygienických zásad, omytí zařízení mýdlovou vodou, opláchnutí a následně důkladné osušení fénem.
 

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah malých dětí! Těhotným ženám, kojícím matkám a lidem dlouhodobě užívajícím léky, doporučujeme konzultaci se svým lékařem.

Záruka 12 měsíců podle technických specifikací od převzetí zboží.

POZOR! Přikládáte-li zařízení na obličej, nepoužívejte ho na otevřené oči.

Reklamace může být uplatněna za těchto podmínek:

• Přítomnost zařízení

• Účet / Faktura potvrzena razítkem prodejce

• Obal s čárovým kódem (Zařízení bez čárového kódu reklamacím nepodléhají z důvodu nemožnosti identifikace dat u výrobce).

 

Obrázky je pouze ilustrativní a mají pouze informativní charakter. Skutečně dodané zboží se může lišit svou barvou od znázorněného obrázku!

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: