Ljapko Masážní Jehlový Váleček Velký M 5,0 Ag

Tento váleček má největší účinkovou plochu ze všech válečku, je doporučován pro použití na velkých částech těla tj. záda, hruď, stehna, oblast pánve, břicho, končetiny. Masáž postižených a bolavých kloubů, masáž hlavy a krční páteře - pro odstranění bolesti hlavy, pro uvolnění, relaxaci, k odstranění psychického napětí a stresu. 


  • Skladem
    Můžeme doručit do: 31.5.2024
1 490 Kč
Kategorie: MASÁŽNÍ VÁLEČKY
 

Ljapko Masážní jehlový Váleček Velký M 5,0 Ag

Aplikátor Váleček Velký M s gumovými konektory 5,0 - Ag Lyapko Big Roller M 5,0 Ag


Rozptyl jehel: 5,0 mm

Průměr: d-61 mm

Šířka: 111 mm

Počet jehel: 570 ks

Složení: měď, železo, zinek, stříbro, nikl, medicínská guma


Váleček je možné používat pro masáž a docílení urychleného léčebného efektu. 

Masáž zad, hýždí, rukou a nohou - působení na reflexní zóny, uvolnění spasmů, odbourání kyseliny mléčné aj. toxinů, léčba bolesti, odstranění blokád, odstranění stresu a relaxace.

Masáž břicha - působení na reflexní zóny, prokrvení, detoxikace, harmonizace pocitů hladu (využití jako doplňková léčba při obezitě).

Masáž chodidel a dlaní - rotačním pohybem i tlakem se působí na reflexní body, pomoc při bolesti u degenerativních změn chodidel, léčba ostruhy, úleva u tzv. těžkých nohou.

Výborný pomocník v boji s pomerančovou kůži! 

Vhodný k diagnostice a léčbě lidí všech věkových skupin.

Masáž lze provádět denně nebo kdykoliv v případě potíží. Přítlak při masáži se řídí individuální potřebou. Začíná se lehce, později je možné zvýšit tlak. Četnost i délka působení jsou rovněž individuální.

#ShowMore#.

Aplikační zařízení Ljapko (AZL), jsou určeny pro komplexní uzdravení organismu a k profylaxi různých onemocnění. Tato zařízení jsou výborným pomocníkem pro posílení a zachování skvělého zdravotního stavu, životního tonusu, práceschopnosti a dobré nálady. Vysokou efektivitu doplňuje také jednoduchost a bezpečí použití těchto neinvazivních zařízení proto jsou AZL doporučována jak pro použití ve zdravotnických zařízeních, tak i v domácích podmínkách. Výsledkem používání je normalizace funkcí pohybové, nervové, kardiovaskulární, lymfatické, dýchací, trávicí, vylučovací, endokrinní soustavy, zrakového ústrojí a zlepšení imunity. Výrazně se uplatňují taky ve stomatologii, dermatologii a kosmetologii. Vysoké efektivity AZL je dosaženo reflexně – mechanickými, galvanický – elektrickými a imunologickými reakcemi. Léčivý efekt aplikátoru spočívá ve zvláštním vzniku galvanického proudu, který nabíjí oslabený organizmus energii a nabíjí místo nemoci. Kvůli tomuto efektu probíhá elektroforéza kovu, a organizmus vstřebává potřebné mikro-elementy.

Pomocí jehlového válečku dochází k intenzivnímu prokrvení reflexních zón a tím k aktivaci, očistě a nastartování uzdravujících procesů všech příslušných orgánů. Velmi účinné je i jeho využití v kosmetice, při aktivaci lymfatického systému, při léčbě bolesti, svalových spasmů a dokonce i při odstranění psychického napětí a stresu.

Nejlepších výsledku masáže dosáhnete při kombinaci s masážním strojkem Faraon a Faraon L.

Použití:

Tonizující efekt, úleva od ostré bolesti: 10-15min. (při použití válečku 5-7min.)

Uklidňující účinek, léčba chronických onemocnění: 20-30min až 2h. (při použití válečku 10-15min.)

Doporučujeme používat denně 10–14 dní a celý kurz opakovat po 2–4 týdnech.

Existují relativní kontraindikace pro použití zařízení Ljapko: • Akutní infekční nemoci • Exacerbace chronických onemocnění s horečkou • Stav dekompenzace při onemocněních  kardiovaskulárního systému, plic, jater, ledvin • Akutní tromboflebitida • Choroby krve a krvetvorných orgánů ve stádiu dekompenzace • Akutní chirurgické stavy • Drastické vysílení • Druhá půlka těhotenství • Porušení integrity pokožky: rány, popáleniny, omrzliny, atd.

Aplikační zařízení Ljapko vyhovuje požadavkům směrnice Evropské Unie č. 93/42/EHS k bezpečnosti a je neinvazivním prostředkem I. třídy.
 
Pro dezinfekci se používají nechlorované dezinfekční chemické prostředky určené pro výrobky z lékařské gumy a zařízení,  která nejsou odolná vůči korozi kovů. Jehly aplikátorů jsou vyhotovené z kovů neodolných proti korozi, což umožňuje jejich oxidaci. Při individuálním využívaní, zařízení nevyžaduje žádnou dezinfekci pouze dodržování hygienických zásad, omytí zařízení mýdlovou vodou, opláchnutí a následně důkladné osušení fénem.
 

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah malých dětí! Těhotným ženám, kojícím matkám a lidem dlouhodobě užívajícím léky, doporučujeme konzultaci se svým lékařem.

Záruka 12 měsíců podle technických specifikací od převzetí zboží.

POZOR! Přikládáte-li zařízení na obličej, nepoužívejte ho na otevřené oči.

Reklamace může být uplatněna za těchto podmínek:

• Přítomnost zařízení

• Účet / Faktura potvrzena razítkem prodejce

• Obal s čárovým kódem (Zařízení bez čárového kódu reklamacím nepodléhají z důvodu nemožnosti identifikace dat u výrobce).

 

Obrázky je pouze ilustrativní a mají pouze informativní charakter. Skutečně dodané zboží se může lišit svou barvou od znázorněného obrázku!

 

Přidat hodnocení
5
14x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PR Avatar autora | 28.5.2023
Vyborne zabalene, kvalitni provedeni,rychle dodani
5
ZB Avatar autora | 2.5.2023
Příjemné prokrvení a následnou aplikaci krému proti celulitýdě
5
AV Avatar autora | 7.6.2022
Váleček je úžasný - používám při masážích a většina klientů je nadšena.
5
Avatar autora | 28.3.2021
+ Velká úleva proti bolesti kterými trpím
+ Uvolňující, relaxační masáž
+ Používám každý den, je to příjemné
+ Spokojenost :-)

5
Avatar autora | 9.3.2021
+ Až vám někdo namasíruje záda a stehna - prve poznáte ten pocit lehkosti a úlevy za celý den
+ Velka spokojenost, jehly není tak ostré a masáž velice příjemná
+ Valeček se dobře drží v ruce
+ V nákupech v tomto e-shopu budu pokračovat :-)

5
T Avatar autora | 10.9.2019
Dokonalý pro masáž. Kvalitní výrobek. Jsem spokojená.
5
Avatar autora | 28.4.2019
+ Výborná masáž
+ Valeček dobře pádné do ruky
+ Doporučuji

5
Avatar autora | 19.3.2019
+ Dobře padne do ruky
+ Krasně uvolnění svalu a celého těla
+ Vynikající masáže
+ Po použíti válečku se dobře usíná - doporučují!