Ljapko Terapeutický Jehlový Pás Cestovní 5,8 Ag

Uzdravení v pohybu - dvojitý účinek! Aplikátor je možné upevnit přímo na zónu bolesti...


  • Skladem
    Můžeme doručit do: 4.10.2023
2 000 Kč
Kategorie: TERAPEUTICKÉ PÁSY
 

Ljapko terapeutický jehlový Pás Cestovní 5,8 Ag

Aplikační zařízení Ljapko (AZL) Lyapko Travel Mate Belt 5,8 Ag


Rozptyl (odstup) jehel: 5,8 mm

Balení: 4 nastavitelné pásy a 6 aplikátorů o velikosti 50 x 182 mm

Počet jehel: 1674 ks

Složení: měď, železo, zinek, nikl, stříbro, medicínská guma


Žijte bez bolesti!

Pomocí tohoto typu aplikátoru dochází k intenzivnímu prokrvení příslušného místa a tím k odstranění usazených toxinů, uvolňují se spasmy a blokády, dochází k úlevě od bolesti zad, bolesti hlavy, migrény, urychluje se léčba zánětů.

Při působení na reflexní body a místa akupunkturních bodů dochází k aktivaci a léčbě všech příslušných orgánů.

#ShowMore#

Díky spolehlivé pojistce aplikátor je možné upevnit přímo na zónu bolesti. Pojistky zabezpečují rovnoměrné přilnutí aplikátoru k povrchu těla a zároveň umožňují člověku pohyb. Pás je možné upevnit a regulovat jeho délku samostatně, bez cizí asistence.

Pro snížení tlaku a navyknutí si na působení aplikátoru, aplikujte zařízení, přes 2-3 vrstvy tenké, jemné tkaniny.

Intenzita účinku libovolného zařízení Ljapko závisí na síle přitlačení.

Je nutné si pamatovat, že čím větší je účinková plocha, tím méně času je třeba pro dosažení terapeutických účinku.

Aplikační zařízení Ljapko (AZL) jsou určeny pro komplexní uzdravení organismu a k profylaxi různých onemocnění. Tato zařízení jsou výborným pomocníkem pro posílení a zachování skvělého zdravotního stavu, životního tonusu, práceschopnosti a dobré nálady. Vysokou efektivitu doplňuje také jednoduchost a bezpečí použití těchto neinvazivních zařízení, proto jsou AZL doporučována jak pro použití ve zdravotnických zařízeních, tak i na doma. Výsledkem používání je normalizace funkcí pohybové, nervové, kardiovaskulární, lymfatické, dýchací, trávicí, vylučovací, endokrinní soustavy, zrakového ústrojí a zlepšení imunity. Výrazně se uplatňují taky ve stomatologii, dermatologii a kosmetologii. Vysoké efektivity AZL je dosaženo reflexně – mechanickými, galvanicky – elektrickými a imunologickými reakcemi.

Použití:

Tonizující efekt, úleva od ostré bolesti: 10-15min. (při použití válečku 5-7min.)

Uklidňující účinek, léčba chronických onemocnění: 20-30min až 2h. (při použití válečku 10-15min.)

Doporučujeme používat denně 10–14 dní a celý kurz opakovat po 2–4 týdnech.

POZOR: Při správném ulehnutí nepříjemné pocity mohou být jen prvních 5 minut, poté vzniká pocit příjemného tepla a vibrace s následující úlevou. Jestli nepříjemné pocity trvají více než 10-15 minut je nezbytné aplikátor odebrat a zkusit ho aplikovat po 5-10 hodinách a nebo příští den.

Aplikátory musí vyvolávat jen příjemné pocity!

Existují relativní kontraindikace pro použití zařízení Ljapko: • Akutní infekční nemoci • Exacerbace chronických onemocnění s horečkou • Stav dekompenzace při onemocněních  kardiovaskulárního systému, plic, jater, ledvin • Akutní tromboflebitida • Choroby krve a krvetvorných orgánů ve stádiu dekompenzace • Akutní chirurgické stavy • Drastické vysílení • Druhá půlka těhotenství • Porušení integrity pokožky: rány, popáleniny, omrzliny, atd.

Certifikáty kvality a oprávnění: CE, ISO 9001:2015, TÜV SÜD Management Servise GmbH. Aplikační zařízení Ljapko vyhovuje požadavkům směrnice Evropské Unie č. 93/42/EHS k bezpečnosti a je neinvazivním prostředkem I. třídy.

Dle ustanovení § 1837 OZ: o dodávce zboží (v našem případě se jedna o zdravotní pomůcku), které spotřebitel z obalu vyňal a z hygienických důvodů jej není možné vrátit, pokud porušil jejich původní obal.
 

Pro dezinfekci se používají nechlorované dezinfekční chemické prostředky určené pro výrobky z lékařské gumy a zařízení,  která nejsou odolná vůči korozi kovů. Jehly aplikátorů jsou vyhotovené z kovů neodolných proti korozi, což umožňuje jejich oxidaci. Při individuálním využívaní, zařízení nevyžaduje žádnou dezinfekci pouze dodržování hygienických zásad, omytí zařízení mýdlovou vodou, opláchnutí a následně důkladné osušení fénem.

 

Určeno pro prodej v lékárnách, obchodech se zdravotními pomůckami a medicínských zařízeních!

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah malých dětí! Těhotným ženám, kojícím matkám a lidem dlouhodobě užívajícím léky, doporučujeme konzultaci se svým lékařem.

Záruka 12 měsíců podle technických specifikací od převzetí zboží. Při správném používání je možné aplikátor používat po dobu 3-5 let.

POZOR! Nepoužívejte ho na oči.

 

Reklamace může být uplatněna za těchto podmínek:

• Přítomnost zařízení

• Účet / Faktura potvrzena razítkem prodejce

• Obal s čárovým kódem (Zařízení bez čárového kódu reklamacím nepodléhají z důvodu nemožnosti identifikace dat u výrobce).

 

Obrázky je pouze ilustrativní a mají pouze informativní charakter. Skutečně dodané zboží se může lišit svou barvou od znázorněného obrázku!

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: