Ljapko Jehlová Magická Páska Zdraví 4,3 Ag. - 1, 9 segmentová

Jedná o elastickou, šetrnou ke kůži pásku která disponuje speciálně tvarovanými slukami jehel.


 • Skladem
  Můžeme doručit do: 22.10.2021
2 200 Kč
Kategorie: JEHLOVÉ PÁSKY
 

Ljapko Magická Páska Zdraví 4,3 Ag. - 1, 9 segmentová

Aplikační zařízení Ljapko (AZL) Lyapko Magic Ribbon Health belt 4,3 - Ag. - 1, 9 segment


Rozptyl jehel: 4,3mm

Délka: 4,86m.(1 Pás) - měkké části z obvazové gumy a 3,96. pracovní části (s jehlami)

Šířka: 22mm

Počet jehel: 4590ks

Složení: měď, železo, zinek, nikl, stříbro, medicínská guma


Žijte bez bolesti!

Páska se skládá ze segmentů (částí).

Segment - je část délky pásky dlouhá asi 44cm.

Každá páska sestává z pracovní části (s jehlami) a fixační, měkké části z obvazové gumy (bez jehel). Jedná se o šetrnou ke kůži, elastickou pásku s fixovanými „buňkami“ jehel (vzdálenost mezi jehlami 4,3mm).

Díky velké ploše působení, dochází k aktivizaci prakticky všech akupunkturních bodů a to vede ke zvýšenému ozdravovacímu efektu. Vysoké efektivity AZL je dosaženo reflexně - mechanickými, galvanický - elektrickými a imunologickými reakcemi. Omotání páskou je možné provádět jak pod dohledem lékaře tak i v domácích podmínkách. Využívá se při bolestech páteře, kloubů, svalů, bolestech hlavy, varixech dolních končetin, zraněních a zlomeninách.

#ShowMore#.

Různé typy AZL „Magická páska zdraví“4,3

Jednotná páska (šířka 22m) skvělé pro použití v oblasti hlavy, krku a končetin.

Dvojitá páska (šířka 44m) využívají se pro nanesení na široké části těla (trup, stehna) dále jsou vhodné pro lidi s nadváhou nebo lidi s velkým objemem svalů.

V závislosti na potřebě se můžou využívat pásky různých délek.

Od 3 segmentových (délka 132cm) do 9 segmentových (délka 396cm), pásky můžete aplikovat jednotlivě nebo zároveň na více částí těla.

Použití AZL „Magická páska zdraví“ 4,3 Tato jednoduchá v použití elastická páska nabízí široké spektrum použití, může působit jak cíleně, na jednotlivé části organismu, tak i na celé tělo zároveň omotáním pásky kolem trupu a končetin. Pásku můžete používat jak pod dohledem lékaře tak i v domácích podmínkách. Po sundání pásky se dostaví pocit lehkosti, uvolněnosti a tepla, obnovení síly a životní energie. Intenzita přitisknutí jehel k tělu se reguluje během omotávání pásky, znakem správné aplikace je pocit pohodlí.

Proč AZL používat ?

 • Napomáhá v komplexní léčbě a prevenci onemocnění (varixy dolních končetin, revmatoidní artritida, cukrovka atd.)
 • Tlumí bolesti hlavy, páteře, kloubů a svalů
 • Přispívají k rehabilitaci po úrazech (natažené svaly, zlomeniny, chirurgické zákroky)
 • Zvyšují práceschopnost
 • 2-3 krát zvyšují efektivitu manuálních masáží
 • Výrazně redukující celulitidu
 • Napomáhá sportovcům ke zrychlené regeneraci částí nebo celého těla po fyzických výkonech.

Trvání léčby závisí na požadovaným výsledku:

 • Tonizující efekt, zvýšení práceschopnosti a vytrvalosti organismu 7 – 10 min.
 • Uklidňující, uspávací efekt (nejlépe před spánkem) 20 min. a více
 • Léčba chronických onemocnění 20 min. – 2 h.
 • Zbavení se náhle bolesti 10 – 15 min.
 • Regenerace po tréninku 15 – 30 min.
 • Rehabilitace po úrazech a operacích 2-3 krát denně, 3 – 10 min, pásku přikládejte vždy nad nebo pod místem úrazu. Při úrazech končetin pásku přikládejte vždy na zdravou končetinu, přesně na tu část, která je symetrická s končetinou poškozenou.

Posílení účinku AZL: Pro dosažení maximálních výsledku je možné léčebný proces prodloužit od 40 – 60 min. s nuceným sníženým počtem nádechu, kontrolovaný vlastní vůlí nebo za pomocí dýchací pyramidy. Po ukončení aplikace doporučujeme krátkou masáž nebo nanesení tělových másel na bázi léčebných bylin popř. alternativních přípravku.

POZOR: Při správném ulehnutí nepříjemné pocity mohou být jen prvních 5 minut, poté vzniká pocit příjemného tepla a vibrace s následující úlevou. Jestli nepříjemné pocity trvají více než 10-15 minut je nezbytné aplikátor odebrat a zkusit ho aplikovat po 5-10 hodinách a nebo příští den.

Aplikátory musí vyvolávat jen příjemné pocity!

Jak fungují aplikační zařízení Ljapko?

Reflexně – mechanické reakce spočívají v působení jehel aplikátoru na velké množství biologicky aktivních bodu zároveň, také při tom dochází k mikro masáží kůže a podkoží. Při přiložení AZL na kůži, začíná organismus vylučovat tzv. „vlastní léky“ tedy látky zlepšující krevní oběh, redukující bolest a otoky, dochází tak k přírodnímu uzdravování organismu. Galvanický – elektrické reakce vznikají na špičkách jehel a mezi nimi , to vede ke zlepšení metabolismu, přispívá k regeneračním procesům, pomáhá výrobě biologicky aktivních látek, zlepšuje průběh nervových impulzu, snižuje vnímání bolesti. Při těchto reakcích také dochází k mikro iontoforéze kovů z nichž jsou vyrobeny jehly dovnitř lidského organismu, což má za následek zlepšení funkce některých soustav a orgánu na buněčné úrovni. Imunologické reakce – Při použití AZL dochází k celkové stimulaci imunitního systému což vede ke zvýšené obranyschopnosti organismu.

Existují relativní kontraindikace pro použití zařízení Ljapko: • Akutní infekční nemoci • Exacerbace chronických onemocnění s horečkou • Stav dekompenzace při onemocněních  kardiovaskulárního systému, plic, jater, ledvin • Akutní tromboflebitida • Choroby krve a krvetvorných orgánů ve stádiu dekompenzace • Akutní chirurgické stavy • Drastické vysílení • Druhá půlka těhotenství • Porušení integrity pokožky: rány, popáleniny, omrzliny, atd.

Balení: obsahuje 1 aplikátor.

Certifikáty kvality a oprávnění: CE, ISO 9001:2015, TÜV SÜD Management Servise GmbH. Aplikační zařízení Ljapko vyhovuje požadavkům směrnice Evropské Unie č. 93/42/EHS k bezpečnosti a je neinvazivním prostředkem I. třídy.

Dle ustanovení § 1837 OZ:
– o dodávce zboží (v našem případě se jedna o zdravotní pomůcku) v uzavřeném obalu, které spotřebitel z obalu vyňal a z hygienických důvodů jej není možné vrátit, pokud porušil jejich původní obal.
 

Určeno pro prodej v lékárnách, obchodech se zdravotními pomůckami a medicínských zařízeních!

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah malých dětí! Těhotným ženám, kojícím matkám a lidem dlouhodobě užívajícím léky, doporučujeme konzultaci se svým lékařem.

POZOR! Přikládáte-li zařízení na obličej, nepoužívejte ho na otevřené oči.

Pro dezinfekci se používají nechlorované dezinfekční chemické prostředky určené pro výrobky z lékařské gumy a zařízení která nejsou odolná vůči korozi kovů. Jehly aplikátorů jsou vyhotovené z kovů neodolných proti korozi, což umožňuje jejich oxidaci. Při individuálním využívaní, zařízení nevyžaduje žádnou dezinfekci pouze dodržování hygienických zásad, omytí zařízení mýdlovou vodou, opláchnutí a následně důkladné osušení fénem.

Záruka 12 měsíců podle technických specifikací od převzetí zboží. Při správném používání je možné aplikátor používat po dobu 5-7 let.

Reklamace může být uplatněna za těchto podmínek: • Přítomnost zařízení • Účet / Faktura potvrzena razítkem prodejce • Obal s čárovým kódem.

Zařízení bez čárového kódu reklamacím nepodléhají, z důvodu nemožnosti identifikace data jejich výroby.

Obrázky je pouze ilustrativní a mají pouze informativní charakter. Skutečně dodané zboží se může lišit svou barvou od znázorněného obrázku!

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací ZDE.