Ljapko Terapeutický Jehlový Oblek

Používaní jehlového obleku Ljapko má silný komplexní stimulační účinek na lidské tělo. 

Pouze na objednávku při platbě předem! 


  • Na dotaz
18 500 Kč
Kategorie: JEHLOVÉ PÁSKY
Položka byla vyprodána...
 

Ljapko Jehlový Aplikační Oblek

Aplikační zařízení Ljapko (AZL) Žijte bez bolesti! Jehlový Aplikační oblek Ljapko je originální, výkonný a disponuje celou řadou zdravotnických zařízení.

Počet jehel: 70 000 ks


Používaní jehlového obleku Ljapko má silný komplexní stimulační účinek na lidské tělo. To se projevuje všeobecným zdravotním účinkem, normalizaci práce všech orgánů a systémů, stabilizaci nervového a imunitního systému těla, zvýšenou vytrvalost a výkonnost.


Indikace pro použití:

  • stimulace přirozených adaptačních schopností těla, normalizace funkce všech orgánů a systémů, přispívání k obnově vitality, dobré náladě a celkovému výkonů.
  • doporučuje se používat před dlouhými cestami, náročnými schůzkami, změnou časových pásem atd.
  • v oblasti sportovní medicíny, pří rehabilitace.
  • ve stavu remisi, se zraněními a nemocemi muskuloskeletálního systému, onemocnění nervového, kardiovaskulárního, endokrinního, urogenitálního systému, patologie dýchacího systému, trávení.

Během aplikace jehlového obleku Ljapko se v těle vytváří nastavitelný kladný tréninkový stres, pří kterým se tělo začne bránit, čímž se spouští mechanismus začlenění ochranných rezerv. V tomto případě dochází k uvolňování endorfinů (látek podobných histaminu), aktivace metabolických procesů. Na úrovni buněk, na úrovni podvědomí, pří přitlačení jehel z aplikačního obleku Ljapko na tělo se tvoří silný a velmi užitečný poplachový signál pro tělo, který jé napodoben jako ohrožení života. V tomto stavu se tělo okamžitě změní a přepne se do stavu sebeobrany a začne ukazovat své fantastické nadpřirozené síly našeho těla. Začíná proces uvolňování "přirozených vnitřních léků", zesílí se metabolické procesy, které jsou doprovázeny uvolněním velkého množství oxidu uhličitého, navíc se sníží spotřeba redukce vnějšího kyslíku, protože endogenní dýchání je aktivováno za použití endogenního (vnitřního) kyslíku v tukové tkáni. Spánkové vnitřní rezervy, mechanismy hojení a omlazení organismu jsou probuzeny. To dává člověku super-sílu a super-zdraví. Tím to vzniká úžasný stav mimořádného míru, potěšení, lehkosti, schopnosti odpojit se od všech vašich myšlenek.

#ShowMore#.

Použití jehlového obleku Ljapko:

- Oblečení obleku se doporučuje provádět 1-2 krát za měsíc, aby bylo dosaženo celkového zdravotního účinku po nebo před fyzickým a psychickým přetížením. Doba trvání procedury je 30-90 minut.

Nejprve, ve stojící poloze je nutné zabalit tělo aplikační 3 pásovou páskou z 12-ti segmentů. Poté musí být pacient uložen na předem připravený gauč. V poloze naležato provedeme omotání rukou a nohou aplikačními pásky obleku Ljapko. Indikátor správně oblečeného obleku je pohodlí pacienta. Pro maximální efekt použijte povrchy hlavy, dlaní a stopy chodidel, obalte je aplikačními pásy, a také použijte techniku omezení a regulace dýchání pomocí respirační pyramidy nebo respiračních zařízení, které vytvářejí stav dávkované hypoxie-hyperkapnie. Je velmi důležité správně připravit gauč pro pacienta. Za tímto účelem je nutné přesně modelovat fyziologické křivky páteře (krční a bederní) pomocí měkkých válečků.

Před zahájením léčby je třeba pacientovi změřit krevní tlak. Po oblečení obleku Ljapko, je třeba pacienta relaxovat, je velmi důležité správně dýchat - pomalu, ale ne hluboce. Pacienti často usínají. 

V blízkosti by měl být lékař nebo osoba s lékařskými dovednostmi, která provádí proceduru, aby udržovala kontakt s pacientem (v případě potřeby oslabí nebo zesiluje tlak segmentů obleku a pro kontrolu stavu zdraví).

Proces léčby je nejlepší provádět po hodině a půl po jídle a neměl by být prováděn s prázdným žaludkem. Po procesu léčení sundejte oblek Ljapko nejdříve z oblasti hlavy, rukou, nohou a pak z těla. 

Po odstranění aplikačního obleku Ljapko se doporučuje zkontrolovat krevní tlak (ve většině případů se krevní tlak u pacienta normalizuje) a zůstat ležet, odpočívat nebo spát po dobu 30-45 minut. Účinek této léčby je pozorován po dobu několika týdnů. Projevuje se zlepšením celkového stavu, nálady, zotavením vlastní energie, zvýšené vytrvalosti a pracovní kapacity.

- Oblékaní jehlového obleku Ljapko bezprostředně před takovýma událostí jako jé sportovní trénink či soutěž, které vyžadují maximální vydají energii (fyzické a psychické). Celá procedura se provádí ve stojící poloze. Oblek Ljapko může byt oblečený úplně nebo částečné (ruce, nohy). Zvláštní pozornost by měla být věnována svalům, které budou nejvíce zapojeny během tréninku či soutěži. Poté můžete provádět aktivní pohyby (svahy, dřepy, apod.). Doba trvání procedury není delší než 5 - 10 minut!

- Rehabilitační léčba se používá po velkém zatížení. Pásky z obleku Ljapko jsou omotány na části těla, které vyžadují obnovu. Mělo by se používat od 15 do 60% povrchu těla. Doba trvání procedury je 15-50 minut.

Pravidelná aplikace jehlového obleku Ljapko je klíčem k Vašemu zdraví, vitalitě a dobré náladě!

Existují relativní kontraindikace pro použití zařízení Ljapko: • Akutní infekční nemoci • Exacerbace chronických onemocnění s horečkou • Stav dekompenzace při onemocněních  kardiovaskulárního systému, plic, jater, ledvin • Akutní tromboflebitida • Choroby krve a krvetvorných orgánů ve stádiu dekompenzace • Akutní chirurgické stavy • Drastické vysílení • Druhá půlka těhotenství • Porušení integrity pokožky: rány, popáleniny, omrzliny, atd.

Jehlový oblek Ljapko jé zabalený do 2 balení: Pouzdro s větším průměrem obsahuje: sadu pásek: • 3-pásmový 12-ti segmentová - 1ks. pro fixaci na těle; • 2-pásmový 12-ti segmentová - 2 ks. pro fixaci na nohou; 2 balení s jednotlivými sadami překryvů a pásů pro upevnění aplikačních pásů. Pouzdro s menším průměrem obsahuje: sadu pásek: • 2-pásmový 9-segmentový - 2 ks. pro fixaci rukou; • 1-pásmový 9-segmentový - 2 ks. Pro fixaci na hlavě, krku. Každá aplikační páska na obou stranách měkké části z obvazové gumy (bez jehel) určenou pro fixaci.

Aplikační zařízení Ljapko vyhovuje požadavkům směrnice Evropské Unie č. 93/42/EHS k bezpečnosti a je neinvazivním prostředkem I. třídy.
 
Pro dezinfekci se používají nechlorované dezinfekční chemické prostředky určené pro výrobky z lékařské gumy a zařízení,  která nejsou odolná vůči korozi kovů. Jehly aplikátorů jsou vyhotovené z kovů neodolných proti korozi, což umožňuje jejich oxidaci. Při individuálním využívaní, zařízení nevyžaduje žádnou dezinfekci pouze dodržování hygienických zásad, omytí zařízení mýdlovou vodou, opláchnutí a následně důkladné osušení fénem.
 

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah malých dětí! Těhotným ženám, kojícím matkám a lidem dlouhodobě užívajícím léky, doporučujeme konzultaci se svým lékařem.

Záruka 12 měsíců podle technických specifikací od převzetí zboží.

POZOR! Přikládáte-li zařízení na obličej, nepoužívejte ho na otevřené oči.

Reklamace může být uplatněna za těchto podmínek:

• Přítomnost zařízení

• Účet / Faktura potvrzena razítkem prodejce

• Obal s čárovým kódem (Zařízení bez čárového kódu reklamacím nepodléhají z důvodu nemožnosti identifikace dat u výrobce).

 

Obrázky je pouze ilustrativní a mají pouze informativní charakter. Skutečně dodané zboží se může lišit svou barvou od znázorněného obrázku!

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: