Archive

Renata K., Teplice
Léčba celulitidy – skvělé výsledky!
S AZL (aplikační zařízeni Ljapko) se znám již dlouho. Používala jsem jé k léčbě osteochondrózy. Osteochondróz s pomocí aplikátorů Ljapko v dnešní době již mně ne znepokojuje. Ale s věkem jsem dostala další problém – je to celulitida. Použila jsem k léčbě celulitidy několik výrobku od firmy Ljapko, masážní váleček velký a aplikátor pás Drobek 3,5 Ag.  v boji proti celulitidě. Začala jsem proceduru ošetření teplou sprchou, aby se tělo zahřálo. Pak jsem lehla na Ljapkovi koberec asi 27 cm. široký a 48 cm. dlouhý. V zadní části hlavy v oblasti krku  je třeba podložit malý ručník zabalený do tvaru válce a na tento váleček položit malý aplikátor aplikátor Cestovní. Tím se zvýší mikrocirkulace krve a také se zvýší výživa tkání. Obvykle ležím 30-40 minut, pak jsem se vstanu a dělám masážním válečkem masáž na problémových oblastí – asi 10 -15 minut a samozřejmě je velmi důležité, mám obuta na chodidla Vložky  PLUS proto že na chodidlech se nachází akupresurní body, které slouží jako projekce vnitřních orgánů. Takto zlepšuji mikrocirkulaci celého těla. Pak připevním pás Drobek na problémové oblastí, v mém případě – je to kyčle. Nosím aplikátor po dobu 2 hodin. Postupuji jednou týdně. Výsledky jsou velmi dobré – kůže v problémových oblastech je elastická a hladká. Všem můžu jen doporučit. Velká spokojenost!
Lucie P., Olomouc

Používám koberec neustále již delší dobu.
Vždy když se vyvine problém … se objeví bolest, únava .. okamžitě jdu a lehnu na koberec Ljapko, ihned usnu … pak se automaticky za hodinu probudím .. Odstraním koberec a spím dal.
Používám pod zády .. pod nohama .. pod paže .. mezi nohama .. kam kolív .. na ramena .. vždy se zachraňují.
Díky výrobci a prodejcům!
+ Výhody:
Pohodlná .. vždy po ruce .. není třeba se nějak namáhat. Žádné podmínky se také nevyžadují.
– Nevýhody:
Neexistují žádné nedostatky .. pouze pozitivní aspekty.

Jan F., Praha

Dobrý den. Začátkem roku 2018 jsem měl štěstí, že se od mého dobrého přítele dozvěděl o koberečku Ljapko – jako zázračném doktoru. Bez váhání jsem si koupil (koberec Ljapko). Poučení o jeho používání bylo v krabici a další informace jsem se dočetl na stránkách e-shopu. Uplynulo několik měsíců, ale názor na tohoto doktora zůstal stejný. Víra a naděje v jeho skutečné pomoci pří nemocí. Koberec byl a zůstává dobrým přítelem v mnoha situacích, všechno začínalo s bolesti zad, možná to jenom mojí vírou, ale nevím, vždy mi koberec pomáhá. Dával jsem to tam, kde jen to bylo možné, a vždy dostanu úlevu. Rád jeho používám. Teď vím, že je tu možnost koupit jak jehlový masážní míček, tak pásky, různé masážní válečky, koberce a vložky do bot. Ano – není to levné, ale také Ljapko poslouží po dlouhou dobu let. Léčím tím to kobercem nohy, ruce, páteř, kyčelní klouby, bolest hlavy, nachlazení, nespavost a mnoho dalšího. Pořád radím svým známým, přátelům, sousedům o potřebě mít takového pomocníka od firmy Ljapko výměnou za pilulky a jiné léky. Děkuji.

Pavel V., Plzeň

Dobrý den, jmenuji se Pavel. Chtěl bych se podělit dojmem o mém prvním aplikátoru Ljapko. Přibližně před 1 rokem jsem si koupil koberec Quadro 5,8 Ag. Chci vyjádřit svou vděčnost za tento vynález a poděkovat všem, kteří ho vytvořili. I když ne, omlouvám se, nechci vám poděkovat. Chci říct, že DĚKUJI !!! Toto zařízení mi opravdu pomohlo. Měl jsem dlouhou dobu nízkou imunitu a byl jsem pořád nastydlý, vůbec jsem se nemohl vyléčit, vše se změnilo s používáním tohoto koberečku, moje nastydnouti bylo pryč doslova za týden! A to ještě není ta hlavní výhoda. Nedávno jsem zavedl nový zvyk ráno a večer, udělat pro sebe čas a 30 minut používat koberec Ljapko (ležící na zádech, nohy postavit na podložku a opírat se rukama o koberec), a teď se cítím mnohem lépe během celého dne. Můj mozek začal lepé pracovat, více se koncentruji na práci co mám udělat, celý den jsem v tonusu a nikdy nemám bolesti hlavy. Ještě jednou všem upřímně děkuji. Nedávno jsem se rozhodl učinit novou objednávku a koupit si další, vetší koberec, masážní míček a masážní strojek Faraon. Těším na objednávku.

Maruška J., Hradec Kralové

Dobrý den, Jmenuji se Maruška. Lidé jako já jsou voláni jako člověk s omezenymí možnostmi. Já, navzdory mým omezením, považuji se za obyčejného člověka a spolu s INTERNETem tak za obyčejnějšího člověka, který necítí své omezeni. Takže, když jsem byla na vyletě v Praze, dostala jsem jako dárek univerzální váleček Ljapko. Váleček jsem začala používat dvakrát denně, a mně se to opravdu moc líbilo. První účinek jsem pocítila během jednoho týdne: 1. Ranní masáž – pocit probuzení a tonus po celý den. 2. Večerní masáž napomáhá relaxovat a snadno usínat. 3. Bolest zad, nohy – jen pro záchranu opět přichází můj oblíbený universální váleček. 4. Špatná nálada, deprese? Vše zmizí po použití válečku – masáž celého těla se nabije energií a pozitivní náladou. Na 100 problémů, já mám pro ně jednu odpověď. Spolehlivý pomocník univerzální váleček Ljapko!

Milada K., Brno

Měla jsem kýlu v bederní páteři. Po dlouhé době lečeni léčivými přípravky, ale ke zlepšení nedošlo, nemohla jsem dokonce chodit na vysokých podpatcích. Na radu mé známé jsem koupila aplikátor Lyapko, velký koberec. Na koberci ležela 20-30 minut 2 krát denně, ráno a večer. Po 1 měsíci používáni aplikátoru mně páteř přestala bolet. Minulo již 3 roky a do dnes nemám žádné problémy s páteří – pořád nosím boty na vysokých podpatcích. Jsem velíce ráda že mám svůj koberec od firmy Ljapko a neloučím se s nim ani na jeden den. Děkuji panu Ljapko, za tak skvělý aplikátor. Přeji vám zdraví a tvůrčích úspěchů.