SPOLUPRÁCE

Jsem Obchodník – mám Firmu (IČ)

 

Tyto podmínky platí pouze v případě zájmu o dalším prodeji našich aplikátorů od firmy Ljapko (Lyapko). Vztahy těmito OP neupravené se řídí právním řádem České republiky: 513/1991 Sb. Obchodní zákoník, 40/1964 Sb. Občanský zákoník a 634/1992 Zákon o ochraně spotřebitele.

Prodávající:

Vasyl Melnyk, IČ:67282385 DIČ:CZ7104269997

se sídlem Mladoboleslavská 3287, 276 01 Mělník.

Kupující: velkoobchodní zákazník internetového obchodu www.aplikatoryljapko.cz

Podmínkou pro registrované velkoobchodníky jé povinnost dodržování námi stanovených minimálních konečných cen pro další prodej!

Registrace do velkoobchodu. Pro nákup zboží za velkoobchodní ceny je třeba se zaregistrovat v našem velkoobchodě:

 - PŘIHLÁŠENÍ / NOVÁ REGISTRACE / VELKOOBCHODNÍ ODBĚRATEL (registrace bude schválena v nejbližší době)

 nebo kontaktujte nás písemné na e-mail: aplikatoryljapko@seznam.cz - prosíme zaslat nám kopii ŽL a případně registraci k DPH.

Předmětem kupní smlouvy je zboží on-line obchodu Aplikátory Ljapko-Lyapko - umístěného na internetové adrese: www.aplikatoryljapko.cz 

Minimální částka velkoobchodní objednávky je 6000Kč (s DPH).

Distribuce našeho zboží pro velkoobchod zajišťujeme prostřednictvím expresní balíkové služby Geis Parcel CZ.

Platební podmínky. Kupujícímu bude zohledněna a fakturována velkoobchodní kupní cena objednaného zboží (včetně poštovních nákladů) na faktuře - kterou obdržíte od nás obratem jako potvrzení Vaší objednávky. Objednávku je nutno zaplatit dobírkovou částkou při převzetí zboží. Cena poštovních nákladů včetně dobírky muže lišit se dle váhy balíku (od 150Kč).

Upozornění: U objednávek nad 2500Kč. (s DPH) doprava zdarma - neplatí pro velkoodběratele!

Převzetí zboží. Kupující je povinen objednané zboží převzít. Výjimkou je viditelné mechanické poškození obalu. Zjistí-li kupující vady, případně neshody dodaného zboží s fakturou či objednávkou, je povinen neprodleně informovat prodávajícího na:aplikatoryljapko@seznam.cz nebo telefonicky na tel.číslo: +420 775 292 742 Zboží zůstává majetkem firmy Vasyl Melnyk až do jeho úplného zaplacení kupujícím.

Dodací lhůty. Zboží velkoobchodním partnerům je bez ohledu na uváděné lhůty u jednotlivých položek (e-shop je primárně nastaven pro koncového zákazníka) odesíláno cca od 1 do 3 pracovních dnů od přijetí objednávky.

Registrované velkoobchodníky jé povinní dodržovat námi stanovení minimální koneční ceny pro další prodej aplikačních zařízení  Ljapko. Nedodržení ze strany prodávajícího stanovených námi minimálních prodejních cen vede ihned k ukončeni spolupráce (BEZ UPOZORNĚNÍ) a možnosti dalšího nákupu u nás za velkoobchodní cenu!

V případě, že neplánujete odběr zboží na sklad, zohledněte řádně naše termíny dodání v nastavení Vašich dodacích lhůt.

Děkujeme za pochopení.

Tým Aplikátory Ljapko.

Razitka!_1

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.