Aplikační zařízení Ljapko (AZL) – Aplikátor Heřmánek M (Camomile M) 5,0 – Ag Rozptyl jehel: 5,0mm. Průměr: d-314mm. Počet jehel: 2106ks. Složení: měď, železo, zinek, nikl, stříbro, medicínská guma. Jedná se o zařízení které působí selektivně, pouze v místě potřeby či bolesti. Univerzální a mnohoúčelové zařízení! Odlišuje se se velkou plochou, neobvyklým tvarem, přítomností pohyblivých „lístku“ […]

NOVINKA – Ljapko Aplikátor Heřmánek M 5,0 Ag

Aplikační zařízení Ljapko (AZL) – Aplikátor Heřmánek M (Camomile M) 5,0 – Ag

Rozptyl jehel: 5,0mm.
Průměr: d-314mm.
Počet jehel: 2106ks.
Složení: měď, železo, zinek, nikl, stříbro, medicínská guma.
Jedná se o zařízení které působí selektivně, pouze v místě potřeby či bolesti.

Univerzální a mnohoúčelové zařízení! Odlišuje se se velkou plochou, neobvyklým tvarem, přítomností pohyblivých „lístku“ které umožňují pokrýt každý reliéf těla. Při rozdělení aplikátoru můžete zvýšit jeho efektivitu v hůře dostupných částech těla.
Aplikátor Heřmánek-M se používá při komplexním léčení různých onemocnění a pro profylaxi. Přikládáme na zóny ramenních, kyčelních a kolenních kloubů, na záda, kříž a břicho. Nehledě na svou velikost, aplikátor velice dobře přilne na všechny výše zmíněné oblasti.

Nenahraditelný při bolestech hlavy!

Pro snížení tlaku a navyknutí si na působení aplikátoru, aplikujte zařízení, přes 2-3 vrstvy tenké, jemné tkaniny. Intenzita účinku libovolného zařízení Ljapko závisí na síle přitlačení. Je nutné pamatovat že čím větší je účinková plocha, tím méně času je třeba pro dosažení terapeutických účinku.
Balení obsahuje: plochý aplikátor 1 kus, fixační šňůrka 2 kusy, gumičky se zapínáním 5 kusu.
Aplikační zařízení Ljapko (AZL), jsou určeny pro komplexní uzdravení organismu a k profylaxi různých onemocnění. Tato zařízení jsou výborným pomocníkem pro posílení a zachování skvělého zdravotního stavu, životního tonusu, práceschopnosti a dobré nálady. Vysokou efektivitu doplňuje také jednoduchost a bezpečí použití těchto neinvazivních zařízení proto jsou AZL doporučována jak pro použití ve zdravotnických zařízeních, tak i v domácích podmínkách.
Výsledkem používání je normalizace funkcí pohybové, nervové, kardiovaskulární, lymfatické, dýchací, trávicí, vylučovací, endokrinní soustavy, zrakového ústrojí a zlepšení imunity. Výrazně se uplatňují taky ve stomatologii, dermatologii a kosmetologii. Vysoké efektivity AZL je dosaženo reflexně – mechanickými, galvanický – elektrickými a imunologickými reakcemi.
Tonizující efekt, úleva od ostré bolesti: 10-15min. (při použití válečku 5-7min.)
Uklidňující účinek, léčba chronických onemocnění: 20-30min až 2h. (při použití válečku 10-15min.)
Doporučujeme používat denně 10–14 dní a celý kurz opakovat po 2–4 týdnech.

POZOR: Při správném ulehnutí nepříjemné pocity mohou být jen prvních 5 minut, poté vzniká pocit příjemného tepla a vibrace s následující úlevou. Jestli nepříjemné pocity trvají více než 10-15 minut je nezbytné aplikátor odebrat a zkusit ho aplikovat po 5-10 hodinách a nebo příští den. Aplikátory musí vyvolávat jen příjemné pocity!

Více informací naleznete na stránce produktu >